Sayfa 16/792 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon
Arama sonucu : 6330 madde; 121 - 128 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. Herkesin kabul ettiği doğruları yazmanın ne sakıncası varki....
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

2. saçmalığın daniskası iş yatırım aselsan için hedef fiyatı 11 kusurdan 16 kusura cıkarmıs ama fiyat zaten bugun 14 kusur yahu kusbeyinli herifler zaten fiyat hedef dediğiniz yere gelmiş kimi kandırıp millete olta atıyorsunuz. o yanıltma olmayacakda biz burda dusunduklerimizi söyleyincemi kural ihlali olacak en hafif tabiriyle ayıp yahu olmaz bu kadar hadi o zamn bende yazayım hedef fiyatı 5900 zaten fiyat 5900 ne olcak şimdi )) saçmalığın daniskası

3. hala zırtapoz sipek oyun peşinde oyna bakalım ne elde edeceksin..
    ZIR-DELİ Y.T.D

Aylıkta grafik güzel kısada düşüş görülebilir

5. Yıllardır borsadayım.pişmanlıklarımın en başında bursa çimonta var .kendimi asla affetmeyeceğim.

Sent from my GT-P5210 using hisse.net mobile app

6. Aturkoz yapmayın üzmeyin kendinizi.
    Biliyorum özellikle uzun zamandır burda olup çile çeken çok insan var. Çok önce fiyat 4.27 ilken para kazanıp çıktım.
    Şimdi 6.28 den girdim ki 5 katı fazla aldım bu sefer.

Sonuna kadar kayılıyorum size, sakız alsanız bile daha çok para kazanmıştınız.

Sabır da bir yere kadar ama yüzüldü ve kuyruğuna gelindi artık.

Bu minare bu çuvala sığmayacak!!

Bekleyin biraz daha içiniz ferah olsun.
    Farzedin ki yandı bitti kül oldu fabrika taşınmazların sigorta değeri aşağı yukarı bu paralarda

Bıktınız ama sabır eden kazanır, paranız çöp oldu gibi düşünün. Unutun, bende her gün bakıyorum sinir olmaktan başka bir işe yaramıyor.

Biraz samimi olacağım, salla gitsin abi.

Bireysel emeklilik gibi düşün, ikramiyemiz 5-6 kat olacak;)
    Ama sinirlerimiz bozulacağı garanti.
    Sen kendine yapma yeter.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,466
    İsmail üzmez ama süründürür..desteğe kadar aşağı verecek mecbur herkese bol kazançlar..
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

8. Geçen sene bu zaman 4.00 iken şimdi 5.77 kağıdı uzun süredir takip etmiyorum ama bu kadar sitem neden?

Görende geçen sene 10 dan almışsınız da bu sene 5 e gelmiş sanacak.

Buradaki yorumlara çok fazla itibar etmemek gerektiğini kanıtlar nitelikte yazılmış bazı yorumlar.

Sayfa 16/792 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •