Sayfa 16/1003 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 121 - 128 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Senede 1 milyon kisi gripten gidiyor. Bu korona da fazla abartilmadi mi ki acaba?
    Öyle, sanırsın zombi salgını var, medya sağolsun.
    0-10 yaş arası ölüm vakası yok, 10-50 yaş arası ölüm oranı binde 2, yaşlılarda artıyor, 80 yaş üstünde %16.
    Çoğunluk için abartıldığı gibi bir tehlike yok.
    İshalden, gripten, kızamıktan, nezleden bile çok daha fazla insan ölüyor.
    ABD'de bu kış gripten oniki bin kişi ölmüş, yılda ortalama 30-40 bin kişi ölüyor.
    Medya işte, bir de cehalet..
    Piyasalara zaten bahane lazım, isterse yelden nem kapar, istemezse fırtına çıksın umrunda olmaz.

2.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Nasil bir kumarhanedir bu yahu.
    Halkbank kadar rezil bir hisse olamaz, şunun haline bak -3.4 yapmış bugün, akbanka garantiye bak artıdalar. Şu bankalara zamanında geçmedim ya kaçıncı pişman oluşum, düzgün kar eder, ilk tepkiyi onlar verir, banka alacaksan akbank garanti al ne zorun var gelip bunun peşine düşüyorsun..

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Hahahahahaha. Verdiklerini aldin mi Erick? Yoksa Tup mu patladi?
    ayni gibi. Buna geri donersem daha fazla alirim gibi suan. Bilmiyorum ama halki 60 tl olsa cok guzel olur

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Neyse ben biraz daha havacilardan alacagim. Ilk 3 ceyrek bilancolar batti ama ne yapalim. Celebi iyiydi bugun.

Kimse alsin falan da demiyorum ha! Simdi yanlis anlasilir, millet pesimize duser sonra! Zaten tonla var bizde.

Apocalypse gelecekse ilk havacilar batar.
    Benim de TH aklıma soktu gittim geçen cuma çöküşte ilk defa hava hissesi pegasus aldım 53.65'ten. Sevemedim bir türlü battı valla tutamadım salı günü 56'dan çıktım. Türkiyede corona çıkarsa bizim millet paniğe de çok kapılıyor uçuşlar falan çok etkilenir.

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Senede 1 milyon kisi gripten gidiyor. Bu korona da fazla abartilmadi mi ki acaba?
    İki üç aya bu iş kendiliğinden biter, bu virüsler sıcağı sevmiyor.

6. Dow yuzde 3 artida ,bizim robotlar bugun neyi sattı arkadas , yarin anlasma cikarsa onumu sert fiyatlayacaklar.

Benim görebildiğim 5.92 den mal verdiler, 6.21 den mal verdiler, 6. 46-45 mal verdiler.

Hesabı toplumu kesecekler bakalim.

7. Sayin 666 işte bundan bahsediyorum
     Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Benim de TH aklıma soktu gittim geçen cuma çöküşte ilk defa hava hissesi pegasus aldım 53.65'ten. Sevemedim bir türlü battı valla tutamadım salı günü 56'dan çıktım. Türkiyede corona çıkarsa bizim millet paniğe de çok kapılıyor uçuşlar falan çok etkilenir.
    SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Dow yuzde 3 artida ,bizim robotlar bugun neyi sattı arkadas , yarin anlasma cikarsa onumu sert fiyatlayacaklar.

Benim görebildiğim 5.92 den mal verdiler, 6.21 den mal verdiler, 6. 46-45 mal verdiler.

Hesabı toplumu kesecekler bakalim.
    Pek birsey verildigini zannetmiyorum. Arada gecen surede cok fazla firsat oldu mal cekmek icin (eger cektilerse, ki bence cekmislerdir). Zaman uzun.

Ama oyle kolay para da kazandirmiyorlar iste.

Sayfa 16/1003 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •