Onemli Gunler Banner
Sayfa 160/184 İlkİlk ... 60110150158159160161162170 ... SonSon
Arama sonucu : 1471 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: CCOLA - Coca Cola İçecek

1.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Maşallah uzunvade87 Biz dürümcü osmanda lavaş ekmek arası ciğer
    yerken sen tab gıda patronları ile oturuyorsun.Al be şu kağıttan bi 30 bin lot !Bugünkü qnbden neyin eksik.Kesinlikle fakirin şampanyası olan CCOLA dan çok ciddi bir lot almanı bekliyorum.
    I
    Est abi...
    Ne haddimize.
    Bir is toplantisinda Alev Hanimla tanismistim.Ordan taniyorum.
    Cola da da alacagim kendi capimda nakit bekliyorum;)
    Hepimize bol kazanc olsun.
    Syg

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

2.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Ama ANHYT ta ise çok ciddi bi lot verdi. CCOLA'dan 358 bin lot süpürdü. Bi ara eşleşme 80.85 idi. Ama kimse böyle bir lot sayısını teorikte hüpletemez. Gene bir pislik çevir diler. QNB 2 gün önce nefessiz basıyordu. Kimden O karanlık odada hemde dağınık lotları alabiliyorsun.
    Organize iş olabilir. Bende Ak sigorta da vardı, 21 kademe süpürmüş %3 … Bugün önemli olacak. Bakalım eksi açtıracaklar mı bu dünkü yükselişten sonra

3. Beyaz eşya da ciddi ciro artışı var ( vesbe- arçelik) ancak maliyet baskısı bilanço karlarını törpülemiş.. Ak yatırımda raporunda , çoğu hisse için operasyonel maliyetlerdeki artışa dikkat çekmiş… Neyse ABD - Avrupa enflasyonunda en azından 2022 den başlayarak biraz geri çekilme görürsek , iyi olacak.

4.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Ama ANHYT ta ise çok ciddi bi lot verdi. CCOLA'dan 358 bin lot süpürdü. Bi ara eşleşme 80.85 idi. Ama kimse böyle bir lot sayısını teorikte hüpletemez. Gene bir pislik çevir diler. QNB 2 gün önce nefessiz basıyordu. Kimden O karanlık odada hemde dağınık lotları alabiliyorsun.
    Ben ekran başında değildim. 18:00-18:05 arası kurumlar alım tarafında emir girildiğini gördüyse, malı iştahlı alıcıya vermiş olabilir

Değerli ortaklar sağlam bir kaynaktan duyumuma göre 330 ml. Kutu kola satış fiyatı 4 tl den 5 tl ye çıkacakmış. Hacimler etkilenmezse fiyat artışından ciromuz %25 artacaktır seneye minimum

Hedefimiz önümizdeki 3 sene boyunca cironun her sene %35 artması 50 milyar hacme çıkarır.
    İş yatırım güncelledi 2021 ciro hedefini. 19 milyardan 20 milyara çıkarmışlar. Ama özbekistsnı katmadılar bence ben bu seneki ciroyu minimum 22 milyar tl bekliyorum.

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Ben ekran başında değildim. 18:00-18:05 arası kurumlar alım tarafında emir girildiğini gördüyse, malı iştahlı alıcıya vermiş olabilir
    Baya bi tahtada becayiş oldu. Anlaşmalı yaptılar bence

8.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Hedefimiz önümizdeki 3 sene boyunca cironun her sene %35 artması 50 milyar hacme çıkarır.
    İş yatırım güncelledi 2021 ciro hedefini. 19 milyardan 20 milyara çıkarmışlar. Ama özbekistsnı katmadılar bence ben bu seneki ciroyu minimum 22 milyar tl bekliyorum.
    Kaydırılmış yıllık satışları 17,7 milyar tl gibi görüyorum.. Şirket değeri 20,5 milyar tl.. Bencede bu çeyrek güçlü sonuçlarla beraber sene sonu 22 milyarlar gelebilir… İyi bir endekste ciro kadar değerleme veya 1-2 tık üstünü görebiliriz

Sayfa 160/184 İlkİlk ... 60110150158159160161162170 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •