Sayfa 160/329 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon
Arama sonucu : 2629 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1. Bana da gel gel yapıyor gibi geldi. Bu işlem hacmi ile yükselmiyorsa işimiz var demektir.

2.  Alıntı Originally Posted by celal Yazıyı Oku
    Bana da gel gel yapıyor gibi geldi. Bu işlem hacmi ile yükselmiyorsa işimiz var demektir.
    Bence toplanıyor sert yükseliş öncesi birileri mal topluyor gibi belli aralıklarida aşmıyorlar sanki

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by celal Yazıyı Oku
    Bana da gel gel yapıyor gibi geldi. Bu işlem hacmi ile yükselmiyorsa işimiz var demektir.
    İşlem hacmi yüksek diye yükselecek diye bir kaide yoktur. Son hareketine başlamadan önceki gün 9.30 dan bir çırpıda 9.03 e düşüp öyle kapatmıştı . Sonraki 2 gün tavan ve 16 dan dönüş ..Şimdi buralardayız .. Mühim olan husus , 6 yı dip olarak tutmasıdır .. Borsadaki parasına ihtiyacı olmayıp bekleyebilene , diğer enstrümanların cazibesine kapılmadan dayanabilenlerin yüzünü güldüreceğine eminim. Ama kısa vadede ama orta vadede .
    YTD.

her an daha aşağı salacaklarmış gibi duruyor insanların ümidini kırdı...
    Yatırım tavsiyesi değildir beni bağlar...

derinlik var mı?
    Yatırım tavsiyesi değildir beni bağlar...

6. Ben de aynı şeyi söylüyorum işlem hacmi heyecan yaratmak içindir yükseltmek için değildir diyorum. Siz 6 seviyesini taban oluşturdu diyorsunuz bu da başka bir algıdır. Bu algı ile gelene geçene buradan dağıtım yapılıyor.

7. Yılanı deliğinden çıkarıyorlar mı acaba??

ytd

8. Salin gitsin

Sayfa 160/329 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •