Sayfa 160/221 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210 ... SonSon
Arama sonucu : 1766 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton

1. Kapıdan Trumpla Rıza aynı anda girse önce kime saldırırım bilmiyorum

2. SPK ya ve Cimer e birer mail yazdım, bu soygunculara izin veren sizlersiniz neden bizleri bu kadar mağdur ediyor ve hiçbir şey yapmıyorsunuz bu dolandırıcılara karşı diye. Ltf 10 dk ayırıp sizlerde yazın, SPK bugün dolandırıcılık ve yalan haberle ilgili uyarı mesajı yayınladı. Kasasına 27 milyon nakit giren şirkete bakın, görende iflasa gidiyor der. Ltf seyirci kalmayın, bir mail atıp şirketten açıklama istenmesini talep edin, sadece 10 dk alır.

3. Ben yolladım bir email... [email protected] buraya

4.  Alıntı Originally Posted by emek Yazıyı Oku
    Vallaha sende burada yukarıdan mal satıp alttan toplamalarına yardımcı oluyor musun acaba diye aklıma gelmiyor değil yani. Ben bu hissede bu kadar kötümser olsam, elimde de hiç hisse olmasa sabah akşam illaha buraya uğrayıp bir olumsuz yorum atmam açıkçası. Hangi hissede İsem onun forumuna bakarım ne oluyor diye. İki hafta önce İhlas sattım 0.40 daha uğramadım o foruma. Ya başka amacın var senin yada bolca boş vaktin. Yazdığın da kimsenin bilmediği şeyler değil yani. Kimsenin bilmediği şeyler bile olsa hergün aynı şeyleri yaza yaza herkes ezberledi artık yazacaklarını. Zaten aşağı yukarı da sadece sen yazıyorsun forumda, kimse teknikten bahsetmemişken teknik meknik hikaye diyorsun ne alakaysa bu kadar azim hayret verici. Kısacası hissede olupta şuanda zararda olanlardan daha panik bir halin var yorumlarında. Sende hisse yoksa rahat ol kardeş hergün burada zaman harcamanın sebebi nedir?

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    birader eski bir rızzazede olarak milleti uyarmaya calıstım.. başka hiç bir niyetim yok...
    dolarda yapılan manipulasyonlara mudahale ediliyor da yıllardır bazı grupların küçük yatırımcı üzerinden yaptıkları vurgunlara neden spk bist ilgili kurumlar bir şey yapmıyor..
    yasadaki kanundaki açıgı bilerek yıllardır bir ton insanın elindekine el koyup, magdur ettiler...amacım biraz olsun tecrubelerim paylaşmak, farkındalık yaratmak.. herkes yaptığı yatırımdan sorumludur..
    inşallah herkes hakkını alır....ytd

5. Bigdata siz yazmaya devam edin kardeşim, çok ayakları yere basan yorumlar yapıyorsunuz, biraz karamsar düşünüyorsunuz, ben de tam ters tam bir hayalci iyimserim, bir de ben şahsi görüşüm, ben hiç bu tip komplo (tetikçi) teorilerine inanmıyorum, ha şöyle olabilir speğin tetikçisi vardır ama en az on bin takipçisi vardır gibi.

6. yarın açılışta satıp kapanışta 5 puan alttan alıcam böyle böyle maliyet düşürücez artık yapacak tek şey bu

SM-C5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu şirketin işleri nasıl mali durumu nasıl dolar borcu varmı çok

8. ***CEMAS******NIBAS******IEYHO*** NİĞBAŞ NİĞDE BETON SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Sermaye Artırımı - Azaltımı İşlemlerine İlişkin Bildirim )

Ek Açıklamalar
    31.05.2018 tarihli yönetim kurulumuz kararı çerçevesinde 27.000.000 TL olan Şirketimizin çıkarılmış sermayesinin 100.000.000 TL kayıtlı sermaye tavanı içerisinde, 27.000.000 TL nakit sermaye artırımı yapılması yoluyla, % 100 oranında artırılarak 54.000.000 TL'ye yükseltilmesine ilişkin olarak 23.07.2018 tarihinde başlayan 15 günlük yeni pay alma haklarının kullandırılması süreci 06.08.2018 tarihinde tamamlanmış, kalan paylar 8-9 Ağustos 2018 tarihlerinde Borsa İstanbul A.Ş. Birincil Piyasada satılmıştır. Artırılan 27.000.000 TL sermayenin 14.854.103,58 TL'si yeni pay alma hakkını kullanan mevcut ortaklarımızdan, 12.145.896,420 TL'si Borsa İstanbul A.Ş. Birincil Piyasada yapılan satışlardan olmak üzere Şirketimize 27.000.000 TL fon girişi olmuş, böylelikle sermaye artırımı tamamlanmıştır.
    Saygılarımızla,

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/703072

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 160/221 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •