Sayfa 160/269 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

Is yatirim 1.1 milyon karanlik odaya giristi sise bosaltmasina ragmen 6 kademe yukarda girdi odaya. Bunlarin isine akil sir ermiyor hakkaten.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Is yatirim 1.1 milyon karanlik odaya giristi sise bosaltmasina ragmen 6 kademe yukarda girdi odaya. Bunlarin isine akil sir ermiyor hakkaten.

Bizde 2 ileri bir geri devam ediyoruz..3.20/3.30 arasında oyalanacagiz gibi.. şişe rayına oturdu düzenli yukseliyor .. anacamlari trakyaya çevirmiştim.. ordanda darbe yedim.. filmin sonunda bakalim kim sevinecek..

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Eger gercek dd ye gore degisim oranlari belirlenecekse ki oyle belirlenecektir sisenin artmasi beni ziyadesiyle memnun ediyor.

Sanirim stratejiyi su sekilde belirliyorlar. Ozellikle siseyi kendileri yukari tasiyip degerleme oranlarinin aciklanmasiyla diger hisseleri piyasa otomatik yukari kaldiracak. Boylece degerleri geride kalan hisseleri degerli siseye yatirimcilar degistirmek icin ayrilma hakkini kimse kullanmayacak. Sahsen ben kullanmam.

Bu nedenle sise degerlendigi icin ben mutlu oluyorum. Sonunda o siseler bizim olacak
     Alıntı Originally Posted by promethe Yazıyı Oku
    Bizde 2 ileri bir geri devam ediyoruz..3.20/3.30 arasında oyalanacagiz gibi.. şişe rayına oturdu düzenli yukseliyor .. anacamlari trakyaya çevirmiştim.. ordanda darbe yedim.. filmin sonunda bakalim kim sevinecek..

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Benim olacak şişe vuracam kırbacı vuracam kırbacı
     Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Eger gercek dd ye gore degisim oranlari belirlenecekse ki oyle belirlenecektir sisenin artmasi beni ziyadesiyle memnun ediyor.

Sanirim stratejiyi su sekilde belirliyorlar. Ozellikle siseyi kendileri yukari tasiyip degerleme oranlarinin aciklanmasiyla diger hisseleri piyasa otomatik yukari kaldiracak. Boylece degerleri geride kalan hisseleri degerli siseye yatirimcilar degistirmek icin ayrilma hakkini kimse kullanmayacak. Sahsen ben kullanmam.

Bu nedenle sise degerlendigi icin ben mutlu oluyorum. Sonunda o siseler bizim olacak

6. Tahtayı görebilen varmı dostlar

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hiç bir fikrim ve önerim yatırım tavsiyesi değildir. Ciddiye alınmasın sorumluluk kabul etmiyorum

8.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku

Eyvallah güzel kardeşim sen bitanesin

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hiç bir fikrim ve önerim yatırım tavsiyesi değildir. Ciddiye alınmasın sorumluluk kabul etmiyorum

Sayfa 160/269 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •