Sayfa 160/172 İlkİlk ... 60110150158159160161162170 ... SonSon
Arama sonucu : 1371 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: DYOBY - DYO Boya

1.  Alıntı Originally Posted by y.arslan Yazıyı Oku
    Bedelsiz saçmalıktır.Ne şirkete nede yatırımcıya bir faydası yoktur.Cahil yatırımcı çok olunca bu işte spekülasyon amaçlı kullanılıyor.
    P..tesi dyo taban olurmu ?
    Yatırım tavsiyesi değildir

2. Demli kardeş nerdesin lütfen gel kardeş
    Y.t.d

3. Demli kardeş seni unutmak mümkün mü
    Y.t.d

4.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Olup olmayacağını bilemem ,ben cuma tabandan aldım ,pazarteside alacağım.Ben şirket değerine bakıyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    pazartesi de taban olabilir salı da..bunlarla ilgilenmeyin.fiyat aldatır. altın tepside sunulan bir fırsat var nakiti olan için.bugünkü piyasa değeri 87milyon usd.sadece izmir çiğlideki arazisi en az bunun 2 katı eder. (pazartesi taban olursa piyasa değeri 80 milyon olacak).gebze deki ve Rusya daki fabrikalarından bahsetmiyorum.İş bağlantıları,marka değeri vs dahil etmedim bile..O.Ş nin lotları ne zaman biter kimse bilmediği için taşın altına ellerini koymuyorlar.Bedava nın bir tık üstü şu an.

6. DYO. isim hakkı sadece 75 M $

7.  Alıntı Originally Posted by y.arslan Yazıyı Oku
    DYO. isim hakkı sadece 75 M $
    75 milyon dolar + KDV
    75 milyon bürüt + KDV Var

8.  Alıntı Originally Posted by snuggle Yazıyı Oku
    pazartesi de taban olabilir salı da..bunlarla ilgilenmeyin.fiyat aldatır. altın tepside sunulan bir fırsat var nakiti olan için.bugünkü piyasa değeri 87milyon usd.sadece izmir çiğlideki arazisi en az bunun 2 katı eder. (pazartesi taban olursa piyasa değeri 80 milyon olacak).gebze deki ve Rusya daki fabrikalarından bahsetmiyorum.İş bağlantıları,marka değeri vs dahil etmedim bile..O.Ş nin lotları ne zaman biter kimse bilmediği için taşın altına ellerini koymuyorlar.Bedava nın bir tık üstü şu an.
    Bunun Arsası yok o arsa holdinge Aiit

Sayfa 160/172 İlkİlk ... 60110150158159160161162170 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •