Sayfa 161/350 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1. Problem bizim yazdığımız robotlar değil problem HFT'ler..

Birçok ülkede yasaklandı bunlar çünkü açılan davalar kazanıldı. HFT'lerin ne olduğunu daha iyi incelemenizi tavsiye ederim. Milyar dolarlık adamın teknolojisi ile bizim "Algoritma" dediğimiz şeyler karşılaştırılamaz. Senin robotun alamadan adamın robotu dünyanın 20 borsasında almış ve satmış oluyor çoktan.

2.  Alıntı Originally Posted by cashhflow Yazıyı Oku
    Problem bizim yazdığımız robotlar değil problem HFT'ler..

Birçok ülkede yasaklandı bunlar çünkü açılan davalar kazanıldı. HFT'lerin ne olduğunu daha iyi incelemenizi tavsiye ederim. Milyar dolarlık adamın teknolojisi ile bizim "Algoritma" dediğimiz şeyler karşılaştırılamaz. Senin robotun alamadan adamın robotu dünyanın 20 borsasında almış ve satmış oluyor çoktan.
    Orası öyle bazen izliyorum saniyeler içinde 10-20 kademe birden işlem oluyor.Bunlara birşey yapamayız.ama kendimizde bu HFT robotlarından koruma yöntemleri geliştirebiliriz.

3. Bugün zarar etmeyen var mı ?

4.  Alıntı Originally Posted by cashhflow Yazıyı Oku
    Bugün zarar etmeyen var mı ?
    2 bin puan yukari 2 bin puan assagi,
    Sistemi kapatan varsa zarardan kurtulmustur ama acik olan sistemlerin bu testereden kurtulabilecegini sanmiyorum.
    Bana fena soktu.

GT-I9190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Buradaki yorumlarım ve tavsiyelerim kişisel görüşüme dayanmaktadır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    sistemlerinizin durumu nasıl arkadaşlar bu ay? sanki geçen 2-3 aya göre daha zor gidiyor piyasa...ağustos-eylül-ekim oldukça dik açılı hareketler oldu sistemler ihya olmuştur...ama bu ay bakıyorum sıkıntılı gidiyor piyasa...

6. Piyasanin icine ettiler ☺

GT-I9190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Buradaki yorumlarım ve tavsiyelerim kişisel görüşüme dayanmaktadır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir!

7.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    sistemlerinizin durumu nasıl arkadaşlar bu ay? sanki geçen 2-3 aya göre daha zor gidiyor piyasa...ağustos-eylül-ekim oldukça dik açılı hareketler oldu sistemler ihya olmuştur...ama bu ay bakıyorum sıkıntılı gidiyor piyasa...
    Ağustos başından beri iyi gitmişti ve aktif para yönetimi yaparak kadıraç oranını 1 e kadar indirmiştim. Kayıplar var ama can yakmıyor.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

8. para yönetimi iş göürüyorsa yoksa biçer döver :D
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Sayfa 161/350 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •