Sayfa 161/262 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon
Arama sonucu : 2095 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: Sindoma temel & teknik analiz

1. Değerli arkadaşım bulut, 25 yıllık eğitimciyim.Alanım(bölümüm) borsa değil..Elimde biraz birikimim var.Bekliyom ki bi yerden bir hisse daha alayım.Endeks yorumunuzu okuyunca aşağı yukarı aha burası deyip bir hisse alıyom.Sonra da sabır ediyom.Başka türlü hem reelde çalış hem bu işi bilmemek zarar getirir...
    Size geçtiğim uzun yıllar içinde 3 veya 4 kez yazdım..Çok yazmadım.Tek nikim budur..Değişmem..
    Geniş zamanda sohbet edebilmek dileklerimle.Tuttuğunuz Altın olsun.Selamlar.YTD

2.  Alıntı Originally Posted by KNUCK Yazıyı Oku
    Siz bir kaç gün önce söylediğinizden anladığım; rusya borsası açıldığında oluşacak düşüşte bist kendine alan yaratmak için buralar da tutunduğu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Aynen öyle rus borsası daha hiç birşeyi fiyatlamadı,
    bizde ortada 300-500 milyon + makina işlemleri ile %11 yukarı yaptırdılar.
    neden %26 yukarda kapanmış rus borsası daha hiç birşeyi fiyatlamadı .
    Orada olacak tsunaminin dalgaları bize gelecek ,
    pıst 100 tek olumlu yönü kontrollü borsa olması yukarı ve aşağı yapan makinaları kendileri yönetiyor bu yüzden hasarın şiddetini onlar ayarlayacak izliyecez görücez.
    FORMASYON AVCISI -53

Doğru anlamışım. Teşekkürler sayın sindoma. Sanırım pazartesi açılacak rus borsası.

" Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

4.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşım bulut, 25 yıllık eğitimciyim.Alanım(bölümüm) borsa değil..Elimde biraz birikimim var.Bekliyom ki bi yerden bir hisse daha alayım.Endeks yorumunuzu okuyunca aşağı yukarı aha burası deyip bir hisse alıyom.Sonra da sabır ediyom.Başka türlü hem reelde çalış hem bu işi bilmemek zarar getirir...
    Size geçtiğim uzun yıllar içinde 3 veya 4 kez yazdım..Çok yazmadım.Tek nikim budur..Değişmem..
    Geniş zamanda sohbet edebilmek dileklerimle.Tuttuğunuz Altın olsun.Selamlar.YTD
    Beni yanlış anlamayın o ozann olduğunuzu bilmiyorum , anlatmak istediğim o ozannn sanız çok eskiden beri bunlarla uğraşıyorum bunu anlatmaya çalıştım.
    FORMASYON AVCISI -53

5.  Alıntı Originally Posted by KNUCK Yazıyı Oku
    Doğru anlamışım. Teşekkürler sayın sindoma. Sanırım pazartesi açılacak rus borsası.

8 mart a kadar kapalı yanılmıyorsam uzattılar bu sabah

Alıntı Originally Posted by meyus Yazıyı Oku
    8 mart a kadar kapalı yanılmıyorsam uzattılar bu sabah
    Teşekkürler baktım şimdi 8 martmış.

" Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

7. Bu başlığı şu anda 14 kişi okumaktadır. (4 üye ve 10 ziyaretçi)

sindoma53, boschyatirim, e.yegen, KaraKemal

ziyaretçi bölümdeki ekip yine yerini almış
    okuyun okuyun gidin kendi analizinizmiş gibi anlatın
    FORMASYON AVCISI -53

8. Estağfurullah Sayın bulut,yanlış anlaşılma olur mu? 20 yıldır ozannn niki ile yazar dururum.😊Yalnız senin Ekonomi alanında kendini yetiştirdiğini,çok başarılı olduğunu biliyorum..Ne mutlu sana.
    Çıkmam gerekiyor.Grsmk üzere.YTD

Sayfa 161/262 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •