Sayfa 162/639 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. Farz edin;pazartesi Kartonsan'ın yönetim kurulu haberi düştü ve o kararda özetle şöyle diyor:

"%7000 bedelsiz sermaye artırımına ilişkin yönetim kurulu kararının görüşülmesi ve onaya sunulması için,30.05.2016 tarihinde olağanüstü genel kurulun toplanmasına..."

Hisse almak için,"hele bir OGK toplansın görelim" diyen olmaz değil mi?Aynı gün tavana milyonlarca lot yığılır.Halbuki daha OGK'nin yapılmasına 1,5 ay var ama kimse beklemez değil mi?

İşte gündem maddelerinin ilanı bu açıdan çok önemli.

2.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    Ümit hocam kesinlikle başka kurtuluşumuz yok.Yani bunlar yapılmadan ana pazara geçse bile,1 sene içinde tekrar göz altı pazarına döner.Akpaz'ın nevi değişikliğini de görebiliriz,Akpaz bünyesinde bir GYO oluşumu da görebiliriz.

Denizbank,KC Grup'tan 200 milyonluk alacağını ayni olarak tahsil etti ve Rezidans/AVM kompleksini yönetmek için kendine bağlı Pupa Gayrimenkul'ü kurdu.
    Hocam inşallah bahsettikleri plan çalışma ne ise sizin bahsettiğiniz gibi olur o zaman gerçekten hissenin ciddi bir hikayesi beklentisi olacağı için ben ıyi yerlere gelebileceğine o zaman inanırım...

Ansa yatırım var sahibi el değişti patronu bayan kraliçe diyorlar ve gerçekten şirketine sahip çıktı şeffaf bir yönetim gösteriyor 25 kuruşlarda iken hisse 1.25 lerde ve emin adımlarla yoluna devam ediyor inşallah akpaz içinde bunlara şahit oluruz...

3.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    Farz edin;pazartesi Kartonsan'ın yönetim kurulu haberi düştü ve o kararda özetle şöyle diyor:

"%7000 bedelsiz sermaye artırımına ilişkin yönetim kurulu kararının görüşülmesi ve onaya sunulması için,30.05.2016 tarihinde olağanüstü genel kurulun toplanmasına..."

Hisse almak için,"hele bir OGK toplansın görelim" diyen olmaz değil mi?Aynı gün tavana milyonlarca lot yığılır.Halbuki daha OGK'nin yapılmasına 1,5 ay var ama kimse beklemez değil mi?

İşte gündem maddelerinin ilanı bu açıdan çok önemli.
    Size katılıyorum hocam zaten ıyi güzel gelişmeler olacak finansal acıdan toparlanacak ise patronun hisse toplama derdine düşeceğine ihtimal vermiyorum ... 5 milyon lot sözünü mali acıdan iyi olduğunda fiyata bakmaksızın alır...spek varsa anı bir haber ona sürpriz olabilir o da aylardır yerlerde sürünen hisseden bahsediyoruz topladığını toplamıştır ki yine de onun bizden önce haberi olur en kötü tavana kadar yazılan lotlari o toplar...

4.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Hocam inşallah bahsettikleri plan çalışma ne ise sizin bahsettiğiniz gibi olur o zaman gerçekten hissenin ciddi bir hikayesi beklentisi olacağı için ben ıyi yerlere gelebileceğine o zaman inanırım...
    PWC nasıl bir topa girdi,şimdi daha iyi anlıyorsunuz değil mi?"Genel kurula sunulmak üzere eylem planı hazırlanmıştır" diyor ve şartlı olumlu görüşü veriyor.Yani hazırlanacaktır değil,hazırlanmıştır diyor.Yani eylem planını gördüm ve bu nedenle şartlı olumlu görüş veriyorum,genel kurula sunulması şartına bağlıyorum diyor.Hadi bakalım...

5.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    PWC nasıl bir topa girdi,şimdi daha iyi anlıyorsunuz değil mi?"Genel kurula sunulmak üzere eylem planı hazırlanmıştır" diyor ve şartlı olumlu görüşü veriyor.Yani hazırlanacaktır değil,hazırlanmıştır diyor.Yani eylem planını gördüm ve bu nedenle şartlı olumlu görüş veriyorum,genel kurula sunulması şartına bağlıyorum diyor.Hadi bakalım...
    Inşallah bu kez umudumuzu yerle yeksan etmezler... bu iş de olmazsa gerçekten battigimizin resmidir...

6. Referandum sonucu acaba akpazi nasil etkiler yarın..

7.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Referandum sonucu acaba akpazi nasil etkiler yarın..
    Uzlaşma nasil

8. akpaz artık yüzümüzü güldür da

Sayfa 162/639 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •