Sayfa 162/896 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon
Arama sonucu : 7165 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1.  Alıntı Originally Posted by yelloz71 Yazıyı Oku
    Ben 15.50 yi geçtiğinde kademeli satıp verdim hepsini. Geçen sefer de 16 üstü vermiştim. Geri geleceğini biliyorum her seferinde. Şimdi alım için uygun aslında.
    Cuma akşamı değerlendirebilirim.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Aslında siz tcell ı çözmusunuz sanki artık biz de bekleyeceğiz 3 yıl beklemeyi düşünüyorum inşallah yanılmam artık bakacağız ama bugünkü düşüşü çok korkuttu beni olumsuz bir haber mı var acaba

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Bendeniz Yazıyı Oku
    Aslında siz tcell ı çözmusunuz sanki artık biz de bekleyeceğiz 3 yıl beklemeyi düşünüyorum inşallah yanılmam artık bakacağız ama bugünkü düşüşü çok korkuttu beni olumsuz bir haber mı var acaba

olumsuz bir habere gerek yok dostum, bilanço geldiği gün yazmıştım 15 liralık kağıt değil diye. sen ne gördün de aldın bilmiyorum ama fk sına baktın mı hiç mesela ?

3.  Alıntı Originally Posted by Caho Yazıyı Oku
    olumsuz bir habere gerek yok dostum, bilanço geldiği gün yazmıştım 15 liralık kağıt değil diye. sen ne gördün de aldın bilmiyorum ama fk sına baktın mı hiç mesela ?
    F/K yüksek ama geçici o 550 milyonluk karı vergiye gitti diye yoksa 14 lere düşerdi ama bir halt olmaz sanki bu hisseden şu hale bak ya canımızı okudu maalesef yarın bari biraz toparlasa ama kim bu kadar satıyor acaba perişan etti bizi gerçekten kendimizi kaçırdı millet satıp satıp çıkıyor galiba

F/K yüksek ama geçici o 550 milyonluk karı vergiye gitti diye yoksa 14 lere düşerdi ama bir halt olmaz sanki bu hisseden şu hale bak ya canımızı okudu maalesef yarın bari biraz toparlasa ama kim bu kadar satıyor acaba perişan etti bizi gerçekten kendimizi kaçırdı millet satıp satıp çıkıyor galiba

piyasada ucuz hisse çok olunca ilgi olmuyor bence, misal; bankalar, ekgyo, hatta havayolu firmalarımız ve birçok sanayi şirketi bile tcelle göre ucuz bana kalırsa

5.  Alıntı Originally Posted by Caho Yazıyı Oku
    piyasada ucuz hisse çok olunca ilgi olmuyor bence, misal; bankalar, ekgyo, hatta havayolu firmalarımız ve birçok sanayi şirketi bile tcelle göre ucuz bana kalırsa
    Tcell de en büyük beklentı acaba ne arkadaşlar neden bugün bu kadar düşüş oldu küçük hisseler gibi uzun bir zamandır böyle büyük düşüş ilk defa oldu siz ne zamandır tcell desiniz

genel alıcı kurumlar / satıcı kurumlar

ilk 5 kurum genel

Tcell de en büyük beklentı acaba ne arkadaşlar neden bugün bu kadar düşüş oldu küçük hisseler gibi uzun bir zamandır böyle büyük düşüş ilk defa oldu siz ne zamandır tcell desiniz

global borsalar çöküyor.

8.  Alıntı Originally Posted by Caho Yazıyı Oku
    global borsalar çöküyor.
    Kına yak.....ytd....

Sayfa 162/896 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz