Sayfa 162/388 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon
Arama sonucu : 3098 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alıntı Originally Posted by adku Yazıyı Oku
    Lafın çok bilen arkadaşlara herşey bittide kişilerin trede yapması mı kaldı!Herkes kendi şeklinde işlem yapar.
    Sizi uyarıyorum, kağıdı öven uçacak kaçacak, böyle ucuz diyenler, trenden son istasyondan çok önce inerler ve Karabatak gibi dalışa geçerler sonra hisseyle başbaşa kalırsınız!
     Alıntı Originally Posted by MHTMHT2 Yazıyı Oku
    tebrikler bir tek ben görmemişim demek ki bu durumu.. haftalarca kimsenin uğramadığı bir forumdu. aniden hareketlenmeye, hisse dışında genel gidişat hakkında yorumlar yazılmaya, alt kademelere milyon lot alışlar girilmeye başlandığını ifade edildi..
    sonumuz hayır olsun... durmuşun kulakları çınlasın, seviyoruz kendisini
    En azından bu boş yazıları yazmak için ayıracağınız zamanı geçmiş yazılarımıza bakmak için kullanın, iyi niyetimi bir görün.
    Kul hakkı diye bir şey var , birine haksızlık etmeden önce biraz düşünün.

Yorum yaptığım hisselerde alım fiyatımı yazdığım gibi satış fiyatımı da yazıyorum çoğunlukla da çanlı olarak.
    Kozaa , deva , karel , kozal , asels , gedza hepsindeki mesajlarıma bakabilirsiniz.

Burada yazdıklarımın içerisinde yanlış var mı ?
    Gereksiz bulduğunuz bir mesajım var mı ?
    Yazdıklarımı faydalı bulmadınız mı ?
    Temel verilerle , teknik verilerle yazıldı hepsi.
    Hiçbirinde uçacak kaçacak diye boş kelimeler yok.

Uçacak kaçacak diyenler önce hisseyi yükseltirler sonra "gerçek değerinin üzerindeki anormal fiyatları piyasaya yayarlar " işte bu hisselerde "son vagonda olmaktan korkmak gerekir" Uçacak diyenler yüzünden ya da daha doğrusu kendi "açgözlülükleri yüzünden bir hisseye değerinden fazla ödeyenler trene son vagonda binenler olurlar ve "başkalarını suçlamaya devam ederler.

Eğer borsayı bilir endeksin yönünü tahmin edebilir, hisse senetlerinin hangi fiyatlardan alınıp satılacağını hesaplayabilirseniz temel analiz bilginizle o zaman uçacak kaçacak diyenlerle benim gibi "temel analize dayalı hedef fiyat verenleri" ayırabilirsiniz.

Son düzenleme : parasever; 19-06-2019 saat: 10:16.

Borsadan anlayan , borsadan gerçek anlamda para kazanan herkes bilir ki " hisse ile birlikte endeksin yönünü anlamak da önemlidir"
    Tekrar söylüyorum "endeks yoldur hisseler araçlardır, yolu bilen hedefine en hızlı ulaşan olur"

20 yıldır borsa ile ilgileniyorum, mühendis olsam da son 10 yıldır tek işim borsa.
    Türkiye' nin en büyük borsa yarışmalarından birisini de kazanmış birisiyim.

Haksızlık yapmak yerine paylaşılan bilgiler için teşekkür etmek erdemdir.

3. Bunlar burda bir dünya kurmuşlar , kimse konussun istemezler akıllarınca insin de dipten alalım telâşında lar bunlar malsız kalmış mallar buraya yazdıklarını bile almadım çünkü belli niyetleri ellerinde mal olsa bak başkaları da giriyor olumlu fiyatımız yükselecek diye sevineceklerine isler kotu beter olacak 50 kurusa düşecek gibi saçma sapan yazılarla milleti karamsarlığa sürükleme derdindeler,
    Simdi belki acemiler anlamaz ama burayı yer tutmuş akbaba lar ,oyunumuz bozuldu diye ağlıyor madem düşecek kotu kağıt o zaman sat çek git ne diye burda yazıyorsun , a be ******** ler , patron kendi açıklıyor bu fiyattan ben mal alıyorum diye kap ta var , bu kadar mi düşük beyinlisiniz .

Hepimiz bu animasyondaki bir figürüz.
    Paylaşmak , iyi niyet hepimizi daha iyi bir insan yapar.
    Bu yüzden karşılık beklemeden bilgimi paylaşıyorum.

Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    Bencillik insana "hiçbir şey kazandırmaz"
    İyilik insana çok şey "kazandırır"

https://www.youtube.com/watch?v=qhU5JEd-XRo

Arkadaşlar lütfen sataşmaları bırakıp "hisse ile ilgili bilgimizi paylaşmaya devam edelim"

6.  Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    Borsadan anlayan , borsadan gerçek anlamda para kazanan herkes bilir ki " hisse ile birlikte endeksin yönünü anlamak da önemlidir"
    Tekrar söylüyorum "endeks yoldur hisseler araçlardır, yolu bilen hedefine en hızlı ulaşan olur"
    Tekrar söylüyorum "endeks yoldur hisseler araçlardır, yolu bilen hedefine en hızlı ulaşan olur"[/QUOTE] cümlen bile işin özeti.
    yazdıklarınızı kesinlikle karalamak veya kul hakkı yemek gibi düşünme.en azından benim böyle bir amacım yok. bize sadece ilginç geldi. donanımlı olduğun aşikar. benim daha önceki yazılarım da da görmüşündür, bu hissenin temel analizine hakkimim, bu hisseden çöp olan hisseler bile 10 yıllık zaman zarfında bile en az 2 tavan yaptı, bu sürekli bıktırdı..
    maalesef günümüzde kimsenin kimseye güveni kalmadı. bu foruma özgü bir şey değil, heryer böyle, pazardan 2 kg domates alırken bile çaktırmadan birkaç çürük koyuyorlar...

7.  Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    Arkadaşlar lütfen sataşmaları bırakıp "hisse ile ilgili bilgimizi paylaşmaya devam edelim"
    olumlu yazmışsın ama bu adamlar hisse taşısa bizden rahatsız olmaz , tutmuş diyorki fiyat çıksada bunlar hisseden iner siz elinizde bakarsınız
    yani çıkması da kotu bu iyi niyetli değil çok açık , satmak tutmak ,almak bireysel karardır ben kimseye ne dip ne tavan fiyatı yazmadım yazmam , hissede degilseler en azından bizde mal yok deyip öyle yazın akbabalar , fiyat düşebilir de çıkabilir de ama ben ce ucuz

Hisse fiyatı şu anda 0.73 , tobo formasyonu şimdi çok daha net .
    0.73 alışa gelirse 0.79 - 0.80 ilk hedef olur.

Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku

Sayfa 162/388 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •