Onemli Gunler Banner
Sayfa 162/1002 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Holding bünyesinde olupta bir çok şirketini halka arz eden holdin çok ve daha güvenli olur.

2. batanlar gitti bence gelmemesi onun için hayırlı.olan o şirketlere para kaptırana oldu.

3. onalt istediğini almış olur.tertemiz isim hakları patentleri ile çbs boyanın üretim teçhizatları Türkiyenin istediği yerde yeni fabrikasını ve pazarlama ağını kurar.çbs markası ilede kıbrıs takı fabrikadan satışını yapar.çbs boya ve printaş neden kurşun böyle bir şirketi aklıma gelmiyor başka seneryo. seneryo diyorum ali beyin zekasına ulaşmak zor.

4. Onalt konusu benim aklıma gelen avrupa pazarlarında rekabet edebilme ve pazar kapma konusunda bir çok şirket rusyada bulgaristanda kısacası arvupa ülkelerinde fabrika kurdu bu şekilde hukuki haklar kazanıldı kıbrısın da bu konuda avantajlarının olduğu duymuştum eğer avrupa pazarlarında ki avantajları varsa fırsata dönüştürmeyi düşünüyor olabilir.

5. Sayın onur2,tekrar söylüyorum çbs nin iflas eden 5 şirketinden 4 ü İTO kayıtlarında iflas halinde diyor.yani mahkeme kararına göre iflas halinde diyor.ama benim bildiğin dava sonucu yargıtay aşamasında henüz sonuçlanmadı.ama söyle bir şeyde var 2016 yılı printas bilançosunda iflas eden bu şirketlerin sermayeleri zarar yazdı yani kayıtlara iflas etmiş gibi işlendi.bir de böyle bak.ona göre yorum geliştirebilirsin

6. Dediğin doğru sana katılıyorum temyiz yolu açık olması bende soru işareti yarattı acaba gidildimi diye ve patronun bunlar için iflastan kurtulan şirketlerle bağlı diye bir ifade geçiyor onun için soru işareti oluştu acaba kurtulma şansı varmıydı diye düşündüm.herhangi haber gelmeyince insan umutlanıyor.nede olsa blançoya artı yazacak durumlar .

7. İflas eden şirketlerin iflasını çbs yönetimi kendi istedi o zaman için istediğimiz oldu demişti. İflas ettirilen firmalar içi boş sermayesi olmayan şirketler

İflas ile alakalı yerel mahkeme tekrar açılmış gün tarih ve zamanını öğrenemedim

CASPER_VIA_G1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by olacak34 Yazıyı Oku
    İflas eden şirketlerin iflasını çbs yönetimi kendi istedi o zaman için istediğimiz oldu demişti. İflas ettirilen firmalar içi boş sermayesi olmayan şirketler

İflas ile alakalı yerel mahkeme tekrar açılmış gün tarih ve zamanını öğrenemedim

CASPER_VIA_G1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Duymak istediğim güzel bir haber iflaslardan çok canım yandı duyduğumda bir tuaf oluyorum kuşku duymaya başlıyorum hala bu konu benzeri başka şirketlerle uğraşıyorum başka şirketlere devroluyor lar
    öğrenme imkanı bulamıyorsun ayrılma hakkınıda kullandırmıyorlar. İçi boşmu dolumu ruhun bile duymuyor. Paylaşımın için sağol.

Sayfa 162/1002 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •