Sayfa 163/807 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263663 ... SonSon
Arama sonucu : 6453 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by тупой Yazıyı Oku
    Belli ki kararsiz bir durum var. Kagit ne yone gidecek daha karar veremedi. Bilanco kotu degil ama yatirimci daha fazlasini bekliyormuski satis geldi. Sanirim 4 gundur satis yiyoruz. Kagit ucuz mu pahali mi nerden baktigina bagli. Eger marjlar azalmasa idi burda kagit ucuz 9 lari hak ediyor yorumlari gorurduk. Simdi 6.80 muhabbeti basladi. Kendi adima 4 aydir yuklu tasidigim kagittan elde ettigim kar suan 0 tl. Sermayeyi baksa sekilde degerlendirsem en azindan kar elde etme sansim olurdu. Suan iyi iyi yatirim yapmadigim gercek. Ya beklemeye devam yada elvada. Eger temettu dagitirsa belki hareket olur. Olmazsa 2.ci ceyrek sonuclarina kadar yatay gider.. ytd.

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sabir kardesim bak simdi gerel 1.80 de orda serdar bey var onla yazismamiz var bu kagidin gelmisini gecmisini diye soverdi 3.5 lardan almis ti....

ona da dedim hangi kagidin spegi iyi evlat cocugu sabr et biri gelir 1.80 den alir cattt kagit gider 2.20 den vedalastim orasi ayri aklimdaydi yakalayamadik ... bekleyemedim

arkdslar 2.30 dan ihlgm aldi bekle dedim bedelliye katil yuklu almislardi bende 1.20 lerden girdim bedelli sonrasi 2.05 lerden vedalastim onlarda kar e gecti

bi arkd 11 den vestel aldi bekle dedim imkanin varsa vestl ortalam dusur 9.00 lara cekti ortalamayi suan kar de

hangisine sayayim

kordsa yatirim tavsiyesi olarak algilama ama 4 ay olmus kazanamadim diye veryansin ediyorsun bisey diyemem haklisin ama suan zaten piyasa kagitlari fiyatlamamak da israrci ama su akar yolunu bulur ...

kanimca ozellikl 2018 2.ceyreginden sonra kagit cok degisecek ve sen buralardan sattigin kagida o zaman vay be diyeceksin 1 sene sonra

bakin basit bi hesap :

40 bin tl var ve her sene %100 gidecek bir kagit bulup 1 yil bekleseniz 5 yilda yaklarsik 640 bin tl olacak ...

kordsa bence 1 yilda en az %100 var

2.hesap aldiginiz kagit 40 bin tl ve 20 bine dustu al sat ile tekrar %50 kaybettiginiz kagidi 40 bin yapmak icin %100 kazanmaniz lazim

o yuzden saglam kagitta beklemek ve beklentiside varsa kaybettirecegine inanmiyorum...

bunlar sahsi fikrimdir burasi borsa zamanla ne ne olur bilemem o yuzden yatiri tavsiyesi kabul etmeyiniz ...

2. az daha zamanı var bence 3 haftaya kalmaz 7 nin altı görülür.

6.70 - 7.00 arası yerler , almayı düşünenler için iyi alım yerleri olabilir.

res1.jpg

3.  Alıntı Originally Posted by sonperde33 Yazıyı Oku
    az daha zamanı var bence 3 haftaya kalmaz 7 nin altı görülür.

6.70 - 7.00 arası yerler , almayı düşünenler için iyi alım yerleri olabilir.

res1.jpg
    tesk ......

4. 6.70 de GAP var zaten hazır gelmişken kapatalım

5. Inmisken 5.00 de ugrasin 2000 lerden kalma gap var

6. kordsa aldım. ytd

7. Sayın MedwiG gün içi alan satanları görebilrmiyiz. Teşekkürler iyi akşamlar.

8.  Alıntı Originally Posted by тупой Yazıyı Oku
    Inmisken 5.00 de ugrasin 2000 lerden kalma gap var

bu süper bir yorum

Sayfa 163/807 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •