Sayfa 163/890 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263663 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Kına yak.....ytd....
    Yarın ne olur acaba arkadaşlar tepki verir mi acaba yoksa yarın düşüş devam eder mi

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bugün 14.90 altı bütün stoplar patladı. Bundan sonrası serbest düşüş. Artık nereden çevirirlerse.
    Milliyetçilik, milleti olmayanlar için faşizmdir

3.  Alıntı Originally Posted by Bendeniz Yazıyı Oku
    Yarın ne olur acaba arkadaşlar tepki verir mi acaba yoksa yarın düşüş devam eder mi

Öncelikle hoşgeldiniz yanlış hatırlamıyorsam 10.000 lot aldığınız dan bahsetmişsiniz fakat bu yatırımı yapmadan önce hiç araştırmadınız mı yada hareketlerini bi kaç gün incelemediniz mi demek zorunda hissettim kendimi.Yanlis anlamayın size tabi ki ahkam kesmek gibi saygısızca bi niyetim yok ama bu rakamda bir yatirim yapıyorsanız ilk başta ciddi bir araştırma ve inceleme yapılması gerekir.sorunuza gelicek olursak ben kâğıtta aslinda orta vade kalmayı düşünüyordum fakat hareketleri çok hoşuma gitmedi al sata döndüm ve buna gayet müsait bir kağıt şu an için.tabi ileride kisa zaman icinde buna müsade etmeyeceğini düşünüyorum ve bu benim şahsi görüşüm bunu ısrarla belirtmek isterim.iki üç yıl kalacağınızdan bahsetmissiniz bence bu vadede kalacak bir yatırımcı her an takip edip stress yaparsa hiç bir kâğıtta o sürede kalması mümkün değil.Bir çok aracı kurum tcell için şu anda 17-18 tl civarı hedef fiyat belirtiyorlar yatirim danışmanınıza da danışmanızı tavsiye ederim.Bol Kazançlar.Yazdıklarım yatirim tavsiyesi değildir...

4. Uzun vadede sorun görmüyorum

5.  Alıntı Originally Posted by Prometa Yazıyı Oku
    Öncelikle hoşgeldiniz yanlış hatırlamıyorsam 10.000 lot aldığınız dan bahsetmişsiniz fakat bu yatırımı yapmadan önce hiç araştırmadınız mı yada hareketlerini bi kaç gün incelemediniz mi demek zorunda hissettim kendimi.Yanlis anlamayın size tabi ki ahkam kesmek gibi saygısızca bi niyetim yok ama bu rakamda bir yatirim yapıyorsanız ilk başta ciddi bir araştırma ve inceleme yapılması gerekir.sorunuza gelicek olursak ben kâğıtta aslinda orta vade kalmayı düşünüyordum fakat hareketleri çok hoşuma gitmedi al sata döndüm ve buna gayet müsait bir kağıt şu an için.tabi ileride kisa zaman icinde buna müsade etmeyeceğini düşünüyorum ve bu benim şahsi görüşüm bunu ısrarla belirtmek isterim.iki üç yıl kalacağınızdan bahsetmissiniz bence bu vadede kalacak bir yatırımcı her an takip edip stress yaparsa hiç bir kâğıtta o sürede kalması mümkün değil.Bir çok aracı kurum tcell için şu anda 17-18 tl civarı hedef fiyat belirtiyorlar yatirim danışmanınıza da danışmanızı tavsiye ederim.Bol Kazançlar.Yazdıklarım yatirim tavsiyesi değildir...
    Çok teşekkür ederim değerli açıklamalarınızdan dolayı aşkından tcell de fazla oynaklık olmaz diyerek girdim fazla stres olmasın diye ama epey hareketli hisse çıktı almak için maalesef bekleyememe gibi bir huyum var ama tcell de uzun vadeli 3 yıl sanırım iyi olacak gibi ama bakalım 2 gün boyunca kötü düştü

6. Ahlaksız adamlar. Beş paralık ettiler babayiğit tcell'i. Yığınla şikayet gidiyor bimer'e cimer'e. Üşenmeyin siz de yazın. İşe yarar mı demeyin, Kıraca grup bu pisliği Karsan'da yaptı, yatırımcıların üst üste şikayetleri netice verdi ve Karsan 1.30'dan 2.30'a geldi 1 ayda. Sebebi belli, seni Cumhurun başı piyasaya lanse ediyor, diyorki bunlar babayiğit, araba yapacaklar. Sen aldığın o gazla yatırımcını soymaya çalışırsan ve bu da kurmayların kulağına giderse işler senin için zorlaşır. Karsan'daki soygun böyle durduruldu. Zorla da olsa firma, prestijini kurtarmak için hamle yaptı. Şimdi aynı pislik burada dönüyor. Jöleli kesin farkındadır bu olanların. Ve illa ki haber gidiyordur yukarıya.
    Bakalım, bi çapanoğlu var bu işte ama hayırlısı. Hiç normal değil bu kadar üst üste basmaları.
    Milliyetçilik, milleti olmayanlar için faşizmdir

7.  Alıntı Originally Posted by Ruşen Ali Yazıyı Oku
    Ahlaksız adamlar. Beş paralık ettiler babayiğit tcell'i. Yığınla şikayet gidiyor bimer'e cimer'e. Üşenmeyin siz de yazın. İşe yarar mı demeyin, Kıraca grup bu pisliği Karsan'da yaptı, yatırımcıların üst üste şikayetleri netice verdi ve Karsan 1.30'dan 2.30'a geldi 1 ayda. Sebebi belli, seni Cumhurun başı piyasaya lanse ediyor, diyorki bunlar babayiğit, araba yapacaklar. Sen aldığın o gazla yatırımcını soymaya çalışırsan ve bu da kurmayların kulağına giderse işler senin için zorlaşır. Karsan'daki soygun böyle durduruldu. Zorla da olsa firma, prestijini kurtarmak için hamle yaptı. Şimdi aynı pislik burada dönüyor. Jöleli kesin farkındadır bu olanların. Ve illa ki haber gidiyordur yukarıya.
    Bakalım, bi çapanoğlu var bu işte ama hayırlısı. Hiç normal değil bu kadar üst üste basmaları.
    Arkadaşlar evet haklısınız ama çok fazla panik ve stres yapıyorsunuz. Bu hareketler borsanın doğası gereği normal. Bu endekste 18 - 20 arası bir değerde olmamız gerekirdi. Belkide bu baskı o rakamlar öncesi son silkelemeler..

Şu haberler peşi sıra gelsin bakalım babayiğit aya kalksın o zaman bu rakamlarda hala baskılayabilecekler mi?

Fatih projesi, Yerli otomobil, 5G ve bence en önemlisi de telia ile ortaklık durumları.İlk etapta aklıma gelenler.. Sizlerinde bildikleriniz varsa yazın lütfen..

YTD

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Nazdrovya Yazıyı Oku
    Arkadaşlar evet haklısınız ama çok fazla panik ve stres yapıyorsunuz. Bu hareketler borsanın doğası gereği normal. Bu endekste 18 - 20 arası bir değerde olmamız gerekirdi. Belkide bu baskı o rakamlar öncesi son silkelemeler..

Şu haberler peşi sıra gelsin bakalım babayiğit aya kalksın o zaman bu rakamlarda hala baskılayabilecekler mi?

Fatih projesi, Yerli otomobil, 5G ve bence en önemlisi de telia ile ortaklık durumları.İlk etapta aklıma gelenler.. Sizlerinde bildikleriniz varsa yazın lütfen..

YTD

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yerli otodan ne kazanacak turkcell saçma yani öyle bir beklenti yaratılması. yapsa yapsa bir iki navigasyon yapar ki onu dışardan almak yapmaktan daha ucuza gelir. kağıt bildiğin ayı piyasasında. illa bir pozisyon taşınacaksa short olmalı. ytd

Sayfa 163/890 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •