Sayfa 164/935 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264664 ... SonSon
Arama sonucu : 7475 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Güven Özyurt ocak ayında yeni teklifler (satınalma isteği) olursa biz açığız demişti. Ford globalde işler sarpa sardı, elektrikliden çıkıyorlar. İngiltere de elektrik motor fabrikası kurulacaktı. Onda da sorun oldu diye biliyorum. Mustang ı veya F 150 yi sen üret derlermi Otosan a acaba
    Benim aklıma da o tarz bir sey geldi.
    Bir de wv yeni üretimleri için hazırlık mı yapcaklar acaba?
    Calıssınlar.
    Benim hayalim avrupa operasyonlarını almak ford otosan a .
    Altından kalkarız zor olur sürecleri ama iyi olur sonunda…
    Ytd syg

2. Galiba anladım. Dünkü izmit gazetesi haberinde elektrik li transit için yeni hat yapilacak yazıyordu. Elektrikli transit usa dada üretiliyor ve birebir aynı. Ama orada zarar ediyorlar. Bence elektrikli transit artık tamamıyla Gölcük te üretilecek ve Amerika yada gonderilecek. Onun için ek yatırım yapılacak saniyorsam

3.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Galiba anladım. Dünkü izmit gazetesi haberinde elektrik li transit için yeni hat yapilacak yazıyordu. Elektrikli transit usa dada üretiliyor ve birebir aynı. Ama orada zarar ediyorlar. Bence elektrikli transit artık tamamıyla Gölcük te üretilecek ve Amerika yada gonderilecek. Onun için ek yatırım yapılacak saniyorsam
    İyi güzel de KAP'a iki cümlelik bişey gönderseler de bizim da haberimiz olsa. Eregli'den beter oldu bu yatırım departmanı...

4.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Galiba anladım. Dünkü izmit gazetesi haberinde elektrik li transit için yeni hat yapilacak yazıyordu. Elektrikli transit usa dada üretiliyor ve birebir aynı. Ama orada zarar ediyorlar. Bence elektrikli transit artık tamamıyla Gölcük te üretilecek ve Amerika yada gonderilecek. Onun için ek yatırım yapılacak saniyorsam
    Amerika ya da yollarsak maliyet artmaz mı?
    Sizce
    Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Amerika ya da yollarsak maliyet artmaz mı?
    Sizce
    Ytd
    Valla Avrupa ya satılabilir, kabul edilebilir fiyattan yoluyoruz zaten. Biraz daha uzun gemi taşımacılığından maliyet artmaz . Amerika Ford nasıl yapıyorsa , beceriyorsa , her sattığı elektrikli araç başına 32 bin usd zarar yazdı bu dönem. Türkiye de üretilenlerde bu zarar yok. Olsa bilanço da hissederdik
    ......Şirket, vergi öncesi yıllık kar beklentisini yükseltirken Model e birimi için 4.5 milyar dolar büyüklüğünde zarar tahmininde bulundu. Ford, ikinci çeyrekte Model e tarafından teslim edilen elektrikli araçlardan ortalama 32 bin doların üzerinde zarar etti.......
    https://www.gazeteduvar.com.tr/ortal...-haber-1630289

6.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Valla Avrupa ya satılabilir, kabul edilebilir fiyattan yoluyoruz zaten. Biraz daha uzun gemi taşımacılığından maliyet artmaz . Amerika Ford nasıl yapıyorsa , beceriyorsa , her sattığı elektrikli araç başına 32 bin usd zarar yazdı bu dönem
    ......Şirket, vergi öncesi yıllık kar beklentisini yükseltirken Model e birimi için 4.5 milyar dolar büyüklüğünde zarar tahmininde bulundu. Ford, ikinci çeyrekte Model e tarafından teslim edilen elektrikli araçlardan ortalama 32 bin doların üzerinde zarar etti.......
    https://www.gazeteduvar.com.tr/ortal...-haber-1630289
    Biz yollarız.
    Hatta bir arkadasla amerikaya gittiğimizde ford transit bulduk elektrikli kemerlerinde made ın turkey yazıyordu.çok sevinmiştim.
    Eger amerikaya satarsak burdan güzel olur.
    Satalım.
    Bu amerikalılar işi bilmiyor ver abi avrupa operasyonlarının hepsini ford otosan a.
    Ondan sonra abd de tesla mesla kavga et burası sana rekabetine güç katan üretim yapar.
    avrupa operasyonlarını da iyi yönetir.
    Bizim şirket elemanları yönetim kadrosu hatta siğer şirket yöneticileri de avrupa pazarını iyi tanıyor.
    Amerikan menşeili şirketlerin yöneticileri avrupa pazarını cok iyi analiz edemiyor.
    özellikle otomotiv sektöründe.
    Benim düşüncem bu.
    Bakalım hayırlısı ne cıkcak bu işin içinden…
    Ytd syg

7. Ünlü Yatırım : Froto hedef fiyat 1.329 tl

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Biz bilmiyoruz ama birileri biseyler biliyor. İyi veya kötü

Sayfa 164/935 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz