Sayfa 164/1005 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264664 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    emre ok bölgesi iyi çalıştı.
    yarın 240 dk da 2.84 üzeri kalabilirsek 2.89-2.90 hareketin kısa vade devamını beklerim.
    Bulut abi geçen haftadaki bu analiz devam mı yazılmış,
    sabah 2.84 bandı denendi üzerine atamadı bu bölge aynı aynı zamanda kanal üst bandımızdı.Teknik kar al yapanlar oldu ve seçim hikayesinin sindirilmesini bekleyenler bunu satış olarak kullandı YF yaptığı gibi
    yukarda 2.84 üzeri kapanışlara bakarım 240 dk graflarda aşağıda önce gap ve devamı kanal alt bandı şimdilik top ortada bayramdan dolayı kredili işlem yapanların çıkışı olma ihtimali mevcut.Sonuç olarak bu hafta sindirim ve dalga boylarının yüksek olduğu bir hafta olma ihtimali var benim pencereden.
    FORMASYON AVCISI -53

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ben günün dibini işaretleyip gidiyim biraz şekerleme yapıyım başganım siz herifi tırtıklamaya devam edin, donunuda alın dımdızlak kalsın
    Herif işaretimi ince uclu matkapla delerse karışmam.
    Vob
    10005

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    İlk vergi gelecek yer konut

Emeklilere 1 ev için istisna varmış onu da kaldırabilirler.
    Emlak vergisi maliyeye değil belediyelere ödenen bir vergi ,istisna kaldırılmaz.

4. 01.04.2024 11:36:29
    Kaynak: MATRIKS
    Şimşek: Başarıya giden yol azim, kararlılık ve sabır ister. Azimliyiz, kararlıyız, başaracağız

İnşallah süper bono çıkarmaz.
    SÜper bono borsayı öldürür.

5. @memetsimsek
    Mahalli seçim sonuçları milletimiz ve ülkemiz için hayırlı olsun.

Eylül 2023’te açıkladığımız Orta Vadeli Programımızı (OVP) güçlendirerek kararlılıkla uygulamaya devam edeceğiz.

Ana hedefimiz olan enflasyonu kalıcı olarak tek haneye düşürmek için sıkı para, seçici kredi ve gelirler politikasına ilaveten kamuda harcama kontrolü yaparak tasarrufu ön planda tutacağız.

OVP’de açıklanan takvime uygun olarak hayata geçireceğimiz yapısal reformlar ile ekonomide dönüşümü gerçekleştirerek verimlilik ve rekabet gücü artışı sağlayacağız.

Böylece sürdürülebilir büyüme amacımıza ulaşarak sağlayacağımız kalıcı refah artışı toplumun tüm kesimlerince paylaşılacaktır.

Başarıya giden yol azim, kararlılık ve sabır ister. Azimliyiz, kararlıyız, başaracağız.
    FORMASYON AVCISI -53

6. Neyi basaracan? İcimizden geçmeyi mi? Bütçe dengesi haric birşey bilmezsin. Onu da halkın sırtından dengeye getirmeyi bilirsin ancak. Yeni değil 10 yıl yonettin bu ekonomiyi. Biz seni biliriz.

7. Alkol sigara gazlı içecek vergileri de artabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Bostancı sanayiden getirdiğim makinalar badem bofası karşısında çalışırsa kuşu ya bugun yada pazartesi 300 üzeri atmayı planlıyorum
    Cuma belirttiğim kuştaki 300 üzeri hareket geldi oda kalamadı bugun akşam bilanço beklentim var piyasa sindirimi erken bitirirse bugun kapanışa doğru yukarı hareket gelebilir.
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 164/1005 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •