Sayfa 165/332 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon
Arama sonucu : 2649 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --faaliyet raporunda, bu çeyrek şöyle geçti, önümüzdeki dönemler şöyle şöyle bekliyoruz mealinde en ufak bir laf yok...ayni şeyleri yıllardır değiştirmeden gönderiyorlar....

--benim takip ettiğim diğer şirketlerin hemen hemen hepsinde geleceğe dönük bir şey olmasa bile faaliyet dönemin ile ilgili bir şeyler söylüyorlar...

--neden otomotiv sektöründeki üretim maliyetinin aşırı yükselmesini yazmazlar?...

FAALİYET RAPORU NAZIL YAZILIR... BİR ÖĞRENSİNLER:
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1211674 sayfa 5-10 arası
    Ft2 hocam otomotiv elekttonoği vs konusunda Vestelin faaliyet raporunu okudunuz mu?

2. Karelin otomotiv konusunda sadece togg ile ilişkisi yok bu konuda vesteli ön plana çıkarmanın anlamı yok...karel pazar olarak bu konuda sadece Türkiye pazarını düşünmüyor..bu kadar ciro yapıp bu zararı yazması normal geçen bilançoda da aynıydı...3 aylık sürede değişen birşey olmamış...bedelli sermaye artırımı amacı belli borç azaltmak değil...yine bir yatırım amacı var...beklemekten başka yol yok...hisse fiyatlaması içinde çok faktör var...sadece insanlar kara bakmıyor gidişatada bakıyor...o yüzden hisse tam tersine yukarıda gidebilir...

Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    Karelin otomotiv konusunda sadece togg ile ilişkisi yok bu konuda vesteli ön plana çıkarmanın anlamı yok...karel pazar olarak bu konuda sadece Türkiye pazarını düşünmüyor..bu kadar ciro yapıp bu zararı yazması normal geçen bilançoda da aynıydı...3 aylık sürede değişen birşey olmamış...bedelli sermaye artırımı amacı belli borç azaltmak değil...yine bir yatırım amacı var...beklemekten başka yol yok...hisse fiyatlaması içinde çok faktör var...sadece insanlar kara bakmıyor gidişatada bakıyor...o yüzden hisse tam tersine yukarıda gidebilir...
    Eylül ayında ki teknoloji fuarında karelin standı varmıydı NOKTA

4. Yine aynı hikaye, 1 milyar brüt kar finansman gideri huplemiş ve ilk 2 çeyrekteki 117 m zarara ilave zarar yazmış yine, zararı kapatıp ufak kar yazar diye umutluydum.
    Ft-2 detayları paylaşmış zaten, yönetim finanstan hic anlamıyor, yatırım da yatırım önce borcu azalttım yahu, her alana dalmayın.
    Bu arada bilanço öncesi hissedeki aşırı satış da cok manidar, bilançodan şüphelenmistim haklıymışım, bu durum yilarin Karelcisi olarak midemi bulandırdı açıkçası.

Mobilite ve teknoloji fuarında yoksun kime ürün satacaksın ladaya mı

Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    panikleyecek bir durum yok...iyi satış yapmışlar zarar yazmış olsalarda...önceki bilançodan pek farkı yok genel olarak aynı sorunlar devam ediyor....otomotiv sektöründe ki kar marjı düşmesini anlayamadım sadece...
    Piyasaya Vestel girdi çünkü

Vesteli ön plana çıkardım ne olacak şimdi Karel kâr mı açıklayacak

8.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Vesteli ön plana çıkardım ne olacak şimdi Karel kâr mı açıklayacak
    hocam vestel sayfasında yazabilirsin biz neyin ne olduğunu biliyoruz merak etme dert etme...vestelin işi ayrı bunun işi ayrı...togg 6 parça üretiyor sadece kimse bunun umuduna iş yapmıyor adamlar bu konuda ilerleyeceğini söylüyor daichi o yüzden alındı vestel bu konuda tırnağı olamaz televizyon yapmaya devam etsin...

Sayfa 165/332 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •