Sayfa 165/200 İlkİlk ... 65115155163164165166167175 ... SonSon
Arama sonucu : 1596 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. Oyuncu bu günde ky. süzme kapanını 15 e kurmuş ! begenmeyenin malına talibim buyrun diyor

Nİbaşta operasyon bitmeden ve cemasta bedelli süreci netleşmeden baskı devam gibi...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    Oyuncu bu günde ky. süzme kapanını 15 e kurmuş ! begenmeyenin malına talibim buyrun diyor

Nİbaşta operasyon bitmeden ve cemasta bedelli süreci netleşmeden baskı devam gibi...
    İnşallah öyledir syn illim. Cemaşın bedelli parasına ieyho satmıyorlarsa," beğenmeyenin malına taliplerdir". Bir kaç gün önce birileri 1.15 vermiyorlarlar, niye diye soruyordu. Bende kendine bekle alırsın demiştim .sonra kabalaşarak, "Rıza abine söyle, 1.05 kadar her kademeden 100 bin lot taliplisiyim" diye kaba gürültü yapıyordu.

Ben bir şey demiyorum mal ortada. ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

3.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    İnşallah öyledir syn illim. Cemaşın bedelli parasına ieyho satmıyorlarsa," beğenmeyenin malına taliplerdir". Bir kaç gün önce birileri 1.15 vermiyorlarlar, niye diye soruyordu. Bende kendine bekle alırsın demiştim .sonra kabalaşarak, "Rıza abine söyle, 1.05 kadar her kademeden 100 bin lot taliplisiyim" diye kapa gürültü yapıyordu.

Ben bir şey demiyorum mal ortada. ytd
    herkes herşeyi söyler biri bir şeyi söylüyor diye tüm tahtanın stratejisini birilerinin söylediği ile yorumlamak pek mantıklı değil. Bakınız sizin gibi yıllarca maduriyetini yaşayanların yorumları var yada yeni giren heycanlıların yorumları var ! her ikiside şuanı yansıtmayabilir...tabiki senaryolar içerisinde olumlu da olumsuzda mümkün. sonuçta spekülatif tahta ! makara yazıları ciddiye almamak gerek bence...

bu arada cemaş bedellsine olur çıkmama ihtimali de var bence...

nibaşta operasyon bitince düzeltme yükselişi yada durulma süreci yaşanır nibaşta...

bakınız cemaşta da aynı sizin gibi madurlar vardı..ve geçen yıl aynı şuan sizin yazdıklarınızı yazdılar haksızda değillerdi fakat oyuncu geçen yıla oranla bedelli sürecini de katarsak ciddi düzeyde yükseliş gerçekleştirdi ginede...tabiki sizin benim için değil kendi çıkarları için...

ieyho da ki beklentilerimin sebebi de bu...kuluçka evresi sürüyor bana göre...yanılma payımız mevcut elbette...yıllardır spekülatif tahtada alım satım yaparım envai tür patron kaadına girdim hiç birinde de yakalanmadım çünkü hayalperestliği sevmem kuluçkada girer operasyon başlangıcında çıkarım...

şuan adamlar 1e 10 giden kaada giriyor ben 25 yıldır borsadayım titrerim o kaatlarda...girenlerde mangal gibi yürek var...ama sizin gibi yıllarca hapis kalacaklar haberleri yok...ieyho da henüz o aşama olmadı yani oyuncu daha kar edecek ! cemaş ve ieyho da oyuncunun operasyon diyebileceğimiz bir işlemi olmadı henüz...tam tersine iki tahtada da baskı kuruyor oyuncu sanki ky. yükünü atmak ister gibi ! mal satmak isteyen oyuncu ky. ye hayal suna ve tahtanın da kıçını başını oynatır ! aynı nibasta ki gibi !!!

yıllardır spekülatif kaat analizi yaparım oyuncularının tarzı hep aynı !!! kuluçkada ölümüne baskı ! ve sonra birden pembe haber akışı ve kıçı başı oynayan tahta !
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. 1.15 ,2.511.000 lot işlem olmuş. %57,51 alış, %42.49 satış. en son 340 bin lot kalmıştı. 1.15 kademesinde. yeniden yükleme yaptılar 1.15 'e 1,692,475 oldu. inşallah başka yükleme olmaz.ytd

5. Bir örnek anlatayım onlarcasını içerde yaşadım tahtalarda...artık piştik psikolojik haber akışı olumlu yada olumsuz pek etkilemiyor beni...

örnek; geçen yıl avgyo aldım eylül başında ! alım sebebim şuydu galip 1.30 ile 1.20 arası her kademede milyon lotları blok satıyordu ! forumlar aglama sövme duvarıydı ! herkes öldük bittik adam malı boşalttı diyordu...Ki okadar dar kademekede okadar alıcı bulması imkansızdı...tabi bu boşaltım 1 hafta sürdü galip malı kuluçkalarına park etti akabinde 1.10 a kadar tahtayı kademe kademe bastı o ara ben mala girdim... ve kuluçka süreci 1 ay sürdü nerdeyse 1.10-1.20 arası...sonra 2 hafta içinde kasımda 1.6x lara kadar sürdü ben orda %50 kar ı uygun bulduğum için çıktım...sora 2ler 3ler 4 ler...

spekülatif kaat böyledir...oyuncu kötü düşünmen için elinden geleni yapar mal süzme sürecinde...

operasyon yaparken de tüm olumlu haber yada beklentileri sunar...

şuan ieyho da herkes sövüyor herkes öldük bittik diyor ve her kademede süze süze aşağı yavaş iniyorsa tahta ! bu benim için süzme modudur !

6.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    1.15 ,2.511.000 lot işlem olmuş. %57,51 alış, %42.49 satış. en son 340 bin lot kalmıştı. 1.15 kademesinde. yeniden yükleme yaptılar 1.15 'e 1,692,475 oldu. inşallah başka yükleme olmaz.ytd
    adamlarda lot çok alan da satanda kendileri zaten. gün sonu işlemi çevirenler görünüyor a1 işyatırım ve birkaç yan aracı...yani istese 10m. gene yazar yeterki algıya hizmet etsin...

7. Bakınız mesela birileri forumda yazmış demiş ki ! "nibaşta toplu tac...z var yazık bu insanlar"

bunu yazan yarın bir gün forumda ah kam kesecek ! La gerizekalı özsermayesinin 10 katı fiyatta operasyon yapılan tahtaya giriyon para kazandıracaklar diye ! sonrada yazık bu insanlara diyip madur edebiyatı yapıyon ! demezler mi !

Anlıcanız forumlar gerizekalı dolu her yakınma her laf her övgü her coşku sevinç yada maduriyet söylemini ciddiye almamak lazım...uçmayı bilmeyen spek kaada girmemeli ! hele ki operasyon kaadına...giriyorsada madur edebiyatı yapmamalı...bu nibaş içindi !

sanılıyor ki borsa para dağıtılan amme hizmeti sunulan bir mecra ! yok ya...hele bu sene borsaya giren 1m. yeni ky. en az 5 yıl forumları işgal edecek...operasyonu bitmiş kuluçka kaatlarında ben mal toplamaya başladığımda bu kaat adam olmaz diyecek türlü türlü olumsuz hikayelerle patronlarını anlatacak yahı ne farkeder galip rıza vesaire ! sistem aynı...sen yakalandın diye her dönem o kaada girilmeyecek mi !!! derim bende...

8.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    Bir örnek anlatayım onlarcasını içerde yaşadım tahtalarda...artık piştik psikolojik haber akışı olumlu yada olumsuz pek etkilemiyor beni...

örnek; geçen yıl avgyo aldım eylül başında ! alım sebebim şuydu galip 1.30 ile 1.20 arası her kademede milyon lotları blok satıyordu ! forumlar aglama sövme duvarıydı ! herkes öldük bittik adam malı boşalttı diyordu...Ki okadar dar kademekede okadar alıcı bulması imkansızdı...tabi bu boşaltım 1 hafta sürdü galip malı kuluçkalarına park etti akabinde 1.10 a kadar tahtayı kademe kademe bastı o ara ben mala girdim... ve kuluçka süreci 1 ay sürdü nerdeyse 1.10-1.20 arası...sonra 2 hafta içinde kasımda 1.6x lara kadar sürdü ben orda %50 kar ı uygun bulduğum için çıktım...sora 2ler 3ler 4 ler...

spekülatif kaat böyledir...oyuncu kötü düşünmen için elinden geleni yapar mal süzme sürecinde...

operasyon yaparken de tüm olumlu haber yada beklentileri sunar...

şuan ieyho da herkes sövüyor herkes öldük bittik diyor ve her kademede süze süze aşağı yavaş iniyorsa tahta ! bu benim için süzme modudur !
    Sizde bende yaşadıklarımızı yazıyoruz. Şansımız %50 ya sizin dediğiniz olacak, buralar parti havası. yada .... Buralar ağlama duvarına dönecek.Ne diyelim. Hayırlısı desek. Rıza'nın hayırla şerle işi olmaz. Rıza da bütün yollar(aşağı ve yukarı) Rıza'nın cebine gider.ytd

Sayfa 165/200 İlkİlk ... 65115155163164165166167175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •