Sayfa 165/992 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265665 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    ahbr ekranı 5e bölmüş, hepsi bir karış surat iftiralara devam...
    Bir zamanlar ahaber krizdeki ekonomi için antidepresan işlevi görüyordu. Şimdi arabesk kanalına dönmüş

Yorumlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

2. [QUOTE=ovacikar;3383731]
     Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    GÜNCELLEME:DENİZBANK GÜNLÜK EKLENDİ

Merhaba, Denizbank eft ucreti var - Internetten miktara gore 6 ila 7.5 tl, mobilden 4.5
    İzinle ve fastpaydan üzerinden yapınca almıyordu.
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

3.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    ahbr ekranı 5e bölmüş, hepsi bir karış surat iftiralara devam...
    Ahaber ve yandaşların ağlamasının nedenleri var. Çıkış noktası İstanbul Büyükşehir Belediyesi olan bir rant ağı var, bu ağ neredeyse yandaş medyanın can damarı. Bu damar kesildiğinde hepsi iflasın eşiğine gelecek.

Geçenlerde bir akit yazarı yazmıştı, yandaş medyanın rating ve tirajları yerlerde sürünüyor diye. Rating yoksa, satış yoksa nasıl yaşıyorlar, tabiki belediyelerin kanını emerek. İşte gün geldi mamaları kesilecek ve bu nedenle ağlıyorlar..
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Ahaber ve yandaşların ağlamasının nedenleri var. Çıkış noktası İstanbul Büyükşehir Belediyesi olan bir rant ağı var, bu ağ neredeyse yandaş medyanın can damarı. Bu damar kesildiğinde hepsi iflasın eşiğine gelecek.

Geçenlerde bir akit yazarı yazmıştı, yandaş medyanın rating ve tirajları yerlerde sürünüyor diye. Rating yoksa, satış yoksa nasıl yaşıyorlar, tabiki belediyelerin kanını emerek. İşte gün geldi mamaları kesilecek ve bu nedenle ağlıyorlar..
    Beter olsunlar!!!!
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Bütün kanallar first lady i gosteriyor

6. Ağlarsınız tabi, en büyük rant kapınız kapanıyor, Bolu’da belediyeden bir gün bile çalışmadan yıllarca maaş alan Bolu Akp kadın kolları başkanınki gibi o kadar çok kul hakkı yeniyor ki Akp’li belediyelerde. Bu güne kadar yedikleriniz haram olsun.

7. 17.4.2019 tcmb fonlama verisi:

Bugün 2 Mart 2015 tarihinden beri görülen nominal anlamda en düşük likidite açığı ( 54.7 milyar TL) görüldü.

Reel anlamda görebildiğim kadarıyla kabaca son 7-8 yılın en düşük likidite açığı.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8. bir şey sormak istiyorum ben bu enpara yı yeni ehliyet ile açmıştım kimlik çok eskiydi fotosunu çekemedi zaten sonrada yeniledim kimligi..yarın öbürgün sorun olmaz değil mi ya böyle açtırıp kullanan var mı? para oldugu için içinde yarın öbürgün eksik gedik diyip can sıkmasın kafama taktım..çünkü yeni ehlıyetlerde fazla bilgi yazmıyor soru sorsa para transferinde vs güvenik icin şu bilgi bu bilgi ne diye neye göre söyleyecegim..acaba tc ile onlar açtıgında o bilgiler otomatik düşüyor mu sistemlerine vs

bu arada onlarla konustum sorun olmaz dendi ama bide burada sormak istedim.

Sayfa 165/992 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •