Onemli Gunler Banner
Sayfa 166/218 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216 ... SonSon
Arama sonucu : 1739 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: KAPLM - Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by sertan060606 Yazıyı Oku
    Kardeşim takas varmı acaba
    Ziraat iş ak toplam 500 üstü alış. Alnus 680 bin civarı satış

EML-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

2. Saçmalık aslında borsa. Hemde ne saçmalık saymakla bitmez. Çok değil bir adım kaldı çıkış hedefime diyorum yıllardır böyle beni kandırıyoruz.! Halbuki mevduat hesabı na yatırsaydım şimdiye o hedefi kaça katlardım.
    Yeni yıla böyle girilirmi be.. neyse alıştık artık.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. mart ayında gedik ve bıyıklı citi öncülüğünde 7.49 u gördü
    şimdi alnus ve invest ile 4.94 ü
    patron nun piyasaya mal satma gibi derti yok
    adesse ve çemaşı göstere göstere çaktılar bunlar gibi de cacık değil en azından
    yakında toparlanacaktır umarım
    spek mal kaptırmak istemiyorsa
    tabii bana

4.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku

Alnus 680 bin satışmı�� ha bak o zaman her şey normal. Ama seans kapanışında alnus 48 bin satmıştı. Zirveden toplam 300 bin lot satış var. Geri kalan asansör de oldu. Ama o kadar lot nasıl oldu gerçekten bilmiyorum. İnvest var bir biraz yüklü alan.

Bence 3.56 dan 4.94 e 4 günde nasıl geldiyse yine gelir gibi. Çünkü gerçekçi değil görünenler YTD.

5. Yılbaşı gecesini zehir etmişe benziyor bu hisse? Takmayın kafanıza. Nice hisselerde aynı durumu yaşamadınız mı? Bu da gecer ya hu! Deyin. Şirket spekülatif olsa da karını artırıyor. Özkaynağı artıyor..vs. Zamanla düzelir. Geceniz hayırlı olsun!

6.  Alıntı Originally Posted by Honestm Yazıyı Oku
    Yılbaşı gecesini zehir etmişe benziyor bu hisse? Takmayın kafanıza. Nice hisselerde aynı durumu yaşamadınız mı? Bu da gecer ya hu! Deyin. Şirket spekülatif olsa da karını artırıyor. Özkaynağı artıyor..vs. Zamanla düzelir. Geceniz hayırlı olsun!
    o değilde yukarıda da yazdım. belli hedefim var ve o hedefe gelince borsasdan çıkıcam diyorum ki o da bir iki tavan, dediğiniz gibi resmen şok oldu bu günkü hareket. en az bir %20 daha bekliyordum. Oraya gelicem birde bu kağıttan alacağımı aldımmı çokta güvenmediğim ama 20 yıllık borsa hayatımda aşina olduğum kağıtlar var. onlarıda favorilere almışım hemen onlara geçicem. ama tam tersi oluyor bu taban oluyor onlar ciddi yükseliyor. onları buraya yazmıcam spekülasyon olmasın diye. en çok yükselenlerde mevcutlar zaten. böyle bir komedi dram yav.. ama acı patlıcanı kırağı yakmazmış diye bir söz var insan yıkıla yıkıla en büyük sarsıntılara dayanmasınıda öğreniyor. 20 yıl oldu bir ömrün en verimli 3te biri.. dahamı öğrenmeyelim.. onuı bari öğrendik.. hayatımız komedi dram olmuş zaten ötesimi var..

düşerse en az 3,30-3,20 ..daha aşağısı batık mı?!...ytd

8.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku

alnus ve investaz mal bosaltmis. alnus 691.5 investaz 232.5 K mal satmis.alnusta 800 kusur mal vardi.4 un uzerine atinca baya açık yapildi.eger vbts gelmeseydi alnustaki batmisti.ama vbts yi getirdi.açıklarda ilk gun 4 ve 4.40 4.5 arasinda kapandi.dunde kalan aciklar kapandi ama kactan tam bilmiyorum.bundan sonra kağıdin yonune acikta yakalanip ustten kapatmak zorunda kalanlar karar verecek.1 hafta icinde bu kadar hizli hareket neden yapildi acaba.birseyin hazirligimi var yoksa voleyi vurmakmiydi amaç. ama alnus angutu her kimse baya iyi is cikardi kendi adina.bakalim ustten kanan acikcilar ne yapacak.

Sayfa 166/218 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •