Sayfa 166/243 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216 ... SonSon
Arama sonucu : 1938 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1.  Alıntı Originally Posted by VOLİ Yazıyı Oku
    Çok doğru karar vermişsin
    bir daha bana cevap verme de benim yazdığımı oku ma da
    bunun için forumun güzel özellikleri var
    engelle beni

öncesinde de bir bak bakalım
    bu adam neler yazmış hisselerde hangi zamanlama ile yazmış sonra ne olmuş
    fiyatlama olarak

hadi iy uykular
    Aynen bende bunu düşünüyorum hisse değerleri $ bazında + enfilasyon eklediğimizde en az 50 olmalı

2. Ahhh brisa ah......senin için yollarımı ayırdığım aksa ve kordsa dan özür dilerim....
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

3. Sanırım tekrar 20 li fiyatları göreceğiz...cok zayıf..en küçük rüzgarda savruluyor..
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

4. Toparlanma başlamalı artık

5.  Alıntı Originally Posted by Absurdman Yazıyı Oku
    Toparlanma başlamalı artık
    Malesef çok baskı var....ve pek te Ümit vermiyor....gecen haftanin başı kordsa 29 küsur, brisa da oyle idi ama bu hafta basinda kordsa yine 6 tl farkı açtı....aslinda o gün brisalari kordsa ya cevirecektim son bir şans vermek istedim am yine pişmanlık...

6.  Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Malesef çok baskı var....ve pek te Ümit vermiyor....gecen haftanin başı kordsa 29 küsur, brisa da oyle idi ama bu hafta basinda kordsa yine 6 tl farkı açtı....aslinda o gün brisalari kordsa ya cevirecektim son bir şans vermek istedim am yine pişmanlık...
    Sert düşüşlerde çok hızlı şekilde düştüğü yere yaklaşan hisseler kords, Sasa, hektas benim gördüğüm. Ama her zaman ben gidip esseklere takılıyorum

IN2010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

7. Düşüşler gerçekçi değil hacim çok düşük

8.  Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku
    Sert düşüşlerde çok hızlı şekilde düştüğü yere yaklaşan hisseler kords, Sasa, hektas benim gördüğüm. Ama her zaman ben gidip esseklere takılıyorum

IN2010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Allah kordasa dan ve yoneticilerinden razı olsun.....adam gibi hisse ...kordsa ,aksa ve brisa vazgeçilmezim...

Sayfa 166/243 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •