Sayfa 166/499 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266 ... SonSon
Arama sonucu : 3987 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. 1) Livamine Yapı firmasının inşaat ruhsatını alamadığı bildiriliyor. İhalenin iptal edildiği, Livamine firmasının tamamen devre dışı kaldığı veya projeden çekildiği belirtilmemiş.
    2) 3 ay içinde yeni bir teklifin ortaya konulması isteniyor. Bu teklif sadece Güçbirliğinden mi isteniyor yoksa Livamine firması ile uzlaşarak sorunu çözecek bir teklif ve irade ortaya konulsun mu deniyor.
    3) Bundan sonraki süreç ve prosedürler ilgili şirketler tarafından TMSF nezdinde takip edilecektir denilmiş. İlgili şirketler sadece bizim grup şirketleri mi yoksa Livamine İnşaat firması da ilgili şirketlerden biri.

Benim anladığım süreç tıkandığı için TMSF, sorunu çözmeye yönelik bir teklif verin diyor.
    Bu projeyi sana verdim, inşaatı Güçyapı yapacak, Livamine firmasını eledim, projenin detaylarını sun demiyor.
    Keşke açıklamalar bilmece kıvamında verilmese ve net ifadeler içerseydi. Bilmece çözmek zorunda kalmazdık.
    Herkeste beklentinin çok yükseldiğini görüyorum. Hayal kırıklığı da büyük olmaz umarım.

Tavan olcak mı, ama essah mı,mahsus mu..

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Tavan olcak mı, ama essah mı,mahsus mu..

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bekle gör başka çare yok sayın batık. Düştük bir Cemal'in eline.........

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    1) Livamine Yapı firmasının inşaat ruhsatını alamadığı bildiriliyor. İhalenin iptal edildiği, Livamine firmasının tamamen devre dışı kaldığı veya projeden çekildiği belirtilmemiş.
    2) 3 ay içinde yeni bir teklifin ortaya konulması isteniyor. Bu teklif sadece Güçbirliğinden mi isteniyor yoksa Livamine firması ile uzlaşarak sorunu çözecek bir teklif ve irade ortaya konulsun mu deniyor.
    3) Bundan sonraki süreç ve prosedürler ilgili şirketler tarafından TMSF nezdinde takip edilecektir denilmiş. İlgili şirketler sadece bizim grup şirketleri mi yoksa Livamine İnşaat firması da ilgili şirketlerden biri.

Benim anladığım süreç tıkandığı için TMSF, sorunu çözmeye yönelik bir teklif verin diyor.
    Bu projeyi sana verdim, inşaatı Güçyapı yapacak, Livamine firmasını eledim, projenin detaylarını sun demiyor.
    Keşke açıklamalar bilmece kıvamında verilmese ve net ifadeler içerseydi. Bilmece çözmek zorunda kalmazdık.
    Herkeste beklentinin çok yükseldiğini görüyorum. Hayal kırıklığı da büyük olmaz umarım.
    Değerli Kardeşim,

Bu konuda da nacizhane fikrimi söylemiştim. Güzel özetlemişsin. Bu iş bitti yorumları oldu. Livamine ruhsat alamadı, top Kemal Beyde yorumları oldu...Falan.

Bu işi yine çözecek olan Kemal Bey'dir. Ancak, Sancak'la iş birliği yapsa iyi olur. Yatırımcı arıyorsun, var dedin ve hazır dedin. Al sana hazır yatırımcı. Anlaş ve bu işi çöz. Adam bu işte donanımlı ve yapacak gücü var. Üstelik, hükümete de yakın.

Daha az kazanırsın belki, ancak işlerin sorunsuz yürür. Zaten ihaleyi alan firma, senin yaptığın masrafları da karşılamakla mükellef.

Ona göre bir orta yol bulun.

Diğer taraftan rica et, Vakıfbank anlaşmasına da, hükümetten de bir el attırarak, aracı olsun. Vakıfbank'a neden, nasıl borçlanıldı ve 20 senedir inşaatın aksaması nelere sebep oldu, o gerekli yerlere açıklasın ve Vakıfbank bir noktada razı edilsin.

Hadi Kardeşim. Başka türlü olmaz...

Ha, tekrar yazayım; bu sürecin sonunda şirket sahibi olduğu Basmane Çukurundan şu veya bu şekilde parasını alır. Yapar alır, satar alır vs...

Gurup bu çukur olmadan da, borçlarını ödeyecek kabiliyettedir ve senelerdir Bist'teki çoğu şirketin yapamadığı bir şey yapıyor ve "Kar açıklıyor". Çukurun yapılması, hisse değerlerini önemli ölçüde arttıracaktır. Olmazsa olmaz değildir ve orası şirketin malıdır.

Kemal Bey artık şu işleri bir yoluna koy da, ondan sonra Futboldan falan bahset. İstersen Federasyon Başkanı falan ol. Ayıp oluyor...

Biz bir açıklama, haber beklerken sen Süper Lig bilmem nesi hakkında röportaj veriyorsun. Bu yatırımcınla, özellikle seni seven insanlarla dalga geçmektir. "Eşşeğin üreme organına su kaçırmaktır."

Ha benimle dalga geçiyorsan, o başka. Sana yaşadığın şeylerden dolayı saygı duyuyorum. B*kunu çıkarma lütfen.

Hadi...

Saygı ve selamlarımla,

Kemal ağbi, bizi yanıltmadığın için teşekkür ederim.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

6. Olaya iyi yönünden bakmak gerekirse, 2018 takvim yılı içerisinde 2 adet uyarı almıştı hisseler. Üçüncü uyarıyı almadan yani hisseler kot dışı kalmadan bu takvim yılını kapatıyoruz.
    2019 takvim yılı yeni tur yeni şans.

7.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Olaya iyi yönünden bakmak gerekirse, 2018 takvim yılı içerisinde 2 adet uyarı almıştı hisseler. Üçüncü uyarıyı almadan yani hisseler kot dışı kalmadan bu takvim yılını kapatıyoruz.
    Evet, 2.uyarıyı aldığında 3.uyarı alma riski ile (hatta 3.ikaz alındı söylentisi bile olmuştu) hisse fiyatları baya bir gerilemişti.

Şimdi ise riskleri sıfırladığı için o kaybı umarım telafi edecektir

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Olaya iyi yönünden bakmak gerekirse, 2018 takvim yılı içerisinde 2 adet uyarı almıştı hisseler. Üçüncü uyarıyı almadan yani hisseler kot dışı kalmadan bu takvim yılını kapatıyoruz.
    Bu önemli bir gelişme olcak hisseler için 2 uyarı gerçekten mide bulandıroyordu...

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 166/499 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •