Sayfa 166/797 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266666 ... SonSon
Arama sonucu : 6372 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Sorunuza cevap vermek hiçbirimizin hakkıda değil haddide değil kimse sat bunu ona buna geç diyemez ama bir kağıtta bekleyip son gun son dakika malı kacıran cok gördüm bu yüzden bir hedefiniz varsa bekleyin yoksa kafanıza göre takılın demekten başka bir şey diyemeyiz. Ama 21 temmuz fitch öncesi vede 6 aylık bilanço öncesi derede at değişmek. .. ? Allah hepimize herşeyin hayırlısını nasip etsin
    Sn Beşiktaşk,

6 aylık bilançodaki hareketin olumlu olacağını az çok cemtas karlılığından söyleyebiliriz gibi. Ama fitch konusunu pek bilemiyorum. Bir yorum alabilirmiyim?
    21 Temmuz'da diyorsunuz, bir hareket başlangıcı olup bilanço da desteklerse güzel gider sanki.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Sn Ömer
    Benim beklentim zaten her türlü beklentinin satın alındığı borsa 107 109 da tepe yapıp dönüşe geçecektir. Bucimde bu tepeden kendine göre bir hareketle nasibini alması yönunde bu 21 temmuza dönük beklentim. 6 aylık bilanço ise dönüşün derinliğine bağlı olacak çıktığı gibi duserse hayaller başka bahara kalır yok çıkıp 6150 üstünde tutunursa o zaman hayallere devam

3.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Sn Ömer
    Benim beklentim zaten her türlü beklentinin satın alındığı borsa 107 109 da tepe yapıp dönüşe geçecektir. Bucimde bu tepeden kendine göre bir hareketle nasibini alması yönunde bu 21 temmuza dönük beklentim. 6 aylık bilanço ise dönüşün derinliğine bağlı olacak çıktığı gibi duserse hayaller başka bahara kalır yok çıkıp 6150 üstünde tutunursa o zaman hayallere devam
    Sn beşiktaşk;
    İnşallah sonrasında da istediğimiz rakamları görürüz.
    Allah yardımcımız olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Bu baskının bilanco ile ilgili oldugunu sanmıyorum .vampirlerin birbirini yeme cabaları olarak goruyorum birileri koseye sikıştırılmaya calışılıyor.ortaklar arasında kavga var gibime geliyor .nereden çıkarıyorum?
    Piyasa degeri iki kat artan cemtas ve roda limanın bursa cimenteyo 1 kuruş katkisı olmuyor.bu imkansız olanaksiz bir durum .bi bit yenigi yok binlercesi var.

GT-P5210 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by eastblood Yazıyı Oku
    Acaba bunu satip btcim e gecis yapsak mantiklimi sizce en azindan hateket hazirliginda

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    al veya sat diyemem fakat teknik olarak bakınca çok çok iyi duruyor ..finansal durumu nasıl onu iyi inceleyin..
    bucım teknik bozuk herhalde bu hareketlere bakar isek bilançoda pek güzel gelecek gibi durmuyor..
    ZIR-DELİ Y.T.D

Bucim - günlük-tl-düşen kanal direncinin üzerinde kaldığı sürece sıkıntı yok-ara gelgitler olabilir.

7. cimentas 700 zarardan 8 milyona cıkartmıs zararı kağıt % 17 yukarda bu borsayı cok seviyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by ocean1987 Yazıyı Oku
    Bucim - günlük-tl-düşen kanal direncinin üzerinde kaldığı sürece sıkıntı yok-ara gelgitler olabilir.

https://invst.ly/4evso

patron istedigi gibi cızzıkları çizdirir para ve sabır onda...
    vestel,de birzamanlar zırdeli olmuştık burdada hunili olduk..
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 166/797 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •