Sayfa 167/396 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon
Arama sonucu : 3162 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. Suan bu hisseni bu endeks fiyatlarinda en kotu ederi 15 tl uzeri olmali ama ac at hirsizi bir spek var...

2. Kendi adıma çok güzel trade imkanı buldum bu kâğıtta. 11.8 ortalama alış 12.35 satış. Bugün 12.03 ortalama alış yaptım bekliyorum. Güzel bir bilanço gelecek. Temettü veriyor. Primsiz. Bilişim sektörü. Kasada para bol. E daha ne? Trade beceremiyorsunuz da yaslanın arkaya bilancoyu bekleyin. Bence bu kağıt olacak. Tek sorun yerliler işlem yapıyor ve kağıt dağınık. Ama eninde sonunda güzel rakamlara gelecektir diye düşünüyorum. Biraz relax.

3. Sn Rex sen beni Obur köyden bilirsin. Ne yaptığımı da. Bu kağıt da aynı öbür köydeki gibi doğum sancısı çekiyor. Ama bence çocuk güzel olacak.

4.  Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Sn Rex sen beni Obur köyden bilirsin. Ne yaptığımı da. Bu kağıt da aynı öbür köydeki gibi doğum sancısı çekiyor. Ama bence çocuk güzel olacak.
    Hocam 3 yil olacak bir dogum olmadi...kafayi yiyecegim sattigim hisse ucuyor...3 yil 5 yil 10 yil farketmiyor...10 yil bekledik gubrf de birsey yok 11. yil 15 kat artti...daha gecende sen sait oldun sattim algyo 15 tl civari 1 haftada 19 tl ye dayandi...5-6 ay tuttugum akguv sattim bir ay icinde 2 tl den 5.5 tl ye...cok ornek var...bu adinin bilanco ederi 20 tl uzeri teknik olarakta 30 tl civarlari hayal degil ama nasip etmiyor malesef...

5.  Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Sn Rex sen beni Obur köyden bilirsin. Ne yaptığımı da. Bu kağıt da aynı öbür köydeki gibi doğum sancısı çekiyor. Ama bence çocuk güzel olacak.
    Trgyo aslinda ederi coktu patron hissesi diye almadim onun durumuda ortada...2.5 tl iken 15 tl ederi vardi...2.5 tl den dusuk faiz ortaminda girmeye cesaret edemedik...simdi zaten girmem...

6. Yok girilmez ona. Ben Algyo yu 15 alıp 19 verdim sonra sen muhalefet ettin hatırlarsın 😂 17 alıp 18.5 verdim. Şimdi bu kâğıttayım. Bu işlerde bilirsin zamanlama önemli. Dediğin gibi 13 ler minimum olmak üzere 15 lere kadar uzanabileceğini düşünüyorum. Biraz sabır gerekli. Mesela yarın iyi bir gün olacağını düşünüyorum. Hatta yakın zamanda bir tavan dahi olabilir. Gerçi Algyo da credit sürüklüyordu. Burada o tür bir alici kurum göremedim ama bence bilanço mutlaka fiyatlanacaktir. Bir de sektörel olarak olumlu bakıyorum kağıda.

7. Bu arada o Algyo da sana dediydim ama satma diye. Gittin inadına sattın. Böyle başına kakarım her defasında 😂 3 sene iyi sabır etmişin bu arada benim max 15 gündür bekleme surem. 400 kağıt var temel teknik beklenti inceler kısa dönem kari alır kaçarım. Bizim borsa öyle bir borsa oldu çünkü. Uzun vade eskidendi. Gerçekci olmak lazım.

8.  Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Yok girilmez ona. Ben Algyo yu 15 alıp 19 verdim sonra sen muhalefet ettin hatırlarsın �� 17 alıp 18.5 verdim. Şimdi bu kâğıttayım. Bu işlerde bilirsin zamanlama önemli. Dediğin gibi 13 ler minimum olmak üzere 15 lere kadar uzanabileceğini düşünüyorum. Biraz sabır gerekli. Mesela yarın iyi bir gün olacağını düşünüyorum. Hatta yakın zamanda bir tavan dahi olabilir. Gerçi Algyo da credit sürüklüyordu. Burada o tür bir alici kurum göremedim ama bence bilanço mutlaka fiyatlanacaktir. Bir de sektörel olarak olumlu bakıyorum kağıda.
    Hocam 15 yildan fazladir ilgiliyim borsaya...suana kadar yanlis hisse tercihim hic olmadi inan...alim zamani genelde tuttururum indes malesef yuksek temettu verdigi yil gaza geldik aldik hisse 17 tl den 12 tl ye dusmustu diye..temelde saglamdi yine saglam ama adi bir spek var....benim sorunum erkenden cikmak...birde ederini bilipte cikiyorum o adama dokunuyor....ben algyo 10 tl den aldim 12.5 dan sattim....14.65 den aldim maliyete sattim....aslinda kisa vade hedefi 17.5 du benim gecmis yazilarima bakarsan...bir sonraki direnc 24 tl ler....benim algyo dan cikmam borsadaki hisse sayimi azaltmak istememdi 120 bin uzeri...azaltmaktan kastim borsadan cikmak degil...10 hissem vardi 4 e dusurdum....aldiklarimda cikiyor indes haric...indes bu fiyatlar komik ama spek disli cikti....birde toplam portfoy beklentim var...%20 yukselirse is bitecek...ondan sonra yilda iki 3 kere %10 yakalasam yeter...bist kalici yatirim yeri degil bu gercek...

Sayfa 167/396 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •