Sayfa 167/235 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bugünün günlük takasi çok komik .Murat Vargi nin gedik ten 368 bin lot sattığı gün alan aracı kurumların çoğunluğu bugünkü takasta yüksek fiyattan satıcı olan kurumlar Şaşırdık mi ,HAAAAYIIIIRRR

2. Bolunmeyle beraber son bir küçük ALTIN VURUŞ la hubvc operasyonlarını bitireceklerini düşünüyorum.
    Ama zirve olan 50 t lyi kiracaklarini hiç zannetmiyorum.Yukarıdan alanlara KURTULMA SANSI vereceklerini hiç zannetmiyorum.
    Ama burası borsa .Herşey olabilir .Bu benim kişisel görüşüm olup finansal yeterliligim yok.Kendi kişisel dusuncelerimi yazıyorum bu platformda .
    Kimse etkilenmesin.Her koyun kendi bacağından asılır. Herkesin kararı kendine .
    Ister zengin ol ,ister bat. Kimsenin umrunda olmaz .

3.  Alıntı Originally Posted by borsa1988 Yazıyı Oku
    Tavan olur mu Hatip ağa
    Hatip Ağa dün ybtas sayfasında küfür ettiği için cezalı .Belki de sürekli ceza aldı.Kufurden dolayı son bir şans vermişti hissenet yönetimi .Bu defa kesin süresiz ceza aldı . Yibitasta taban yedi Hatip Ağa .Mal elinde patladı

4. 35.00-36.00 aralığında kapatabilir benim tahminim .

5. An itibariyle 35.50

6. 35.86 bence iyi kapanış

7. https://m.borsagundem.com/haber/tekn...der-mi/1472650

Iyilik meleği Derin YAMAN hocamız SABANCI ailesinin değerini bilemedigi ve milyonlarca lotunu günlerdir sattığı lotlari 5 yıllığına tutmak için aylardır Ky ya tavsiye ediyor .

Büyük oyunu ,görün .Bu hisselerde işlem yaparken uyanık olun .

Ponzicilere dikkat edin .Reysaslarda yabancı ortak satiyor ,hubvc de bütün patronlar aylardir satmaya doyamadilar,*teknosa da sabancilar satmaya doyamadilar .Karşılamaya &almaya doyamadi Derin YAMAN In müritleri .Vay kerizler vaaaayyy.

Neymiş 3 tldeyken yazmaya başlamış hub u, neymiş 3 tllerden yazmaya başlamış Reysas lari ,teknosayi.Ulan mal böyle pazarlanir.Düşen hisseyi kimse almaz.Hisseler yukseltilir ve millet de bu yükselen hisselere atlar. Her gelen de yükseliyor diye alır .

Bu hisselerde kardayim diyen binlerce kişi bunları aynı anda satmaya kalktiginda bu hisselerin ne hale geleceğini hayal edemiyorum.

8. Başkan noldu en basa döndün yine degisimin sebebi ne bizlede paylaş iyi geceler
     Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    https://m.borsagundem.com/haber/tekn...der-mi/1472650

Iyilik meleği Derin YAMAN hocamız SABANCI ailesinin değerini bilemedigi ve milyonlarca lotunu günlerdir sattığı lotlari 5 yıllığına tutmak için aylardır Ky ya tavsiye ediyor .

Büyük oyunu ,görün .Bu hisselerde işlem yaparken uyanık olun .

Ponzicilere dikkat edin .Reysaslarda yabancı ortak satiyor ,hubvc de bütün patronlar aylardir satmaya doyamadilar,*teknosa da sabancilar satmaya doyamadilar .Karşılamaya &almaya doyamadi Derin YAMAN In müritleri .Vay kerizler vaaaayyy.

Neymiş 3 tldeyken yazmaya başlamış hub u, neymiş 3 tllerden yazmaya başlamış Reysas lari ,teknosayi.Ulan mal böyle pazarlanir.Düşen hisseyi kimse almaz.Hisseler yukseltilir ve millet de bu yükselen hisselere atlar. Her gelen de yükseliyor diye alır .

Bu hisselerde kardayim diyen binlerce kişi bunları aynı anda satmaya kalktiginda bu hisselerin ne hale geleceğini hayal edemiyorum.
    SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 167/235 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •