Sayfa 167/407 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon
Arama sonucu : 3249 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    adi aşağılık, korkak bir spek hisseyi iyice *** etti...
    ihale alıyorsun , önünde güzel beklentiler var düzenli karlar da var...
    izmarit gibi hisseyi ayak ucuyla ezmenin mantığı ne ola...!
    Eyvah eyvah, Foton'u da çileden çıkardılar en sonunda, valla al benden de o kadar dostum, devasa işler alıyor ama hisse hep aynı aralıklarda hareket ediyor.
    Tahtacısı yakışmıyor bu hisseye, istikrar lazım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Eyvah eyvah, Foton'u da çileden çıkardılar en sonunda, valla al benden de o kadar dostum, devasa işler alıyor ama hisse hep aynı aralıklarda hareket ediyor.
    Tahtacısı yakışmıyor bu hisseye, istikrar lazım.
    farklı iş kolları da dahil olmak üzere geleceğe yönelik güven veren hisse adeta kedinin elinde ölmüş fare muamelesi görüyor...
    hisselerini bizden geri istiyorlarsa böyle ezerek olmaz

3. Kap ta 2022 Sürdürülebilirlik Raporu yayınladılar biraz önce..

Şirketin raporu hazırlayısı ve sunumu bile kalite..
    Kocaerin gitmeyisine pek takmıyorum.Hatta nakit oldukça gönül rahatligiyla ekleyecek bir şirketimiz de olsun portfoyumuzde..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

4.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Kap ta 2022 Sürdürülebilirlik Raporu yayınladılar biraz önce..

Şirketin raporu hazırlayısı ve sunumu bile kalite..
    Kocaerin gitmeyisine pek takmıyorum.Hatta nakit oldukça gönül rahatligiyla ekleyecek bir şirketimiz de olsun portfoyumuzde..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..
    Açıkçası benim de en rahat olduğum hisselerimden biridir..temeli ,beklentileri mükemmel...zaten gerçek anlamda fayda sağlayabilmek için 2025 yılını da burada geçirmek gerekiyor..
    Beklentileri ile ilgili kap haberleri geldikçe yeni zirveler yapacağına inanıyorum..durmak yok...yola devam..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    adi aşağılık, korkak bir spek hisseyi iyice *** etti...
    ihale alıyorsun , önünde güzel beklentiler var düzenli karlar da var...
    izmarit gibi hisseyi ayak ucuyla ezmenin mantığı ne ola...!
    Hisseyi calkaliyorlar..baskıyi arttırıyorlar..inanmayanlari ,gunlukculeri,panikcileri dokecekler..bizim maliyet zaten düşük..bizde stres de olmaz sıkıntı da...bu hissede kazanmak isteyene sadece sabır tavsiye ediyorum..bir gün gelecek bu fiyatlar güzel bir anı olacak..

Sayfa 167/407 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •