Sayfa 167/434 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon
Arama sonucu : 3471 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by MukanKagan Yazıyı Oku
    KY malsız yakalandı da ondan bir de eski tecrübeleri acı bunda cesaret edemediler...
    peki hocam sizin fikriniz nedir? karsan 2.00 tlyi görürmü ?yoksa buradan tekrar başladğı yere dönermi?yada daha yukarıları zorlarmı ben bu kağıdı fazla tanımıyorum. alalı da çok olmadı zaten. yaklaşık 5 gün oldu. biraz daha yükselmesini bekleyip satmayı düşünüyorum. birde aklıma geliyor....... vestel gibi olurmu acaba diye

Alıntı Originally Posted by Ferhat_30 Yazıyı Oku
    peki hocam sizin fikriniz nedir? karsan 2.00 tlyi görürmü ?yoksa buradan tekrar başladğı yere dönermi?yada daha yukarıları zorlarmı ben bu kağıdı fazla tanımıyorum. alalı da çok olmadı zaten. yaklaşık 5 gün oldu. biraz daha yükselmesini bekleyip satmayı düşünüyorum. birde aklıma geliyor....... vestel gibi olurmu acaba diye
    ben erken çıktım, güvenemediğim için KARSAN için alım noktam 1,3x'lar bence bu seviyeler tehlikeli 1.9x'ı kıramaz bence

ytd.
    Ey Türk titre ve kendine dön.
    Üstte mavi gök çökmedikçe,altta yağız yer delinmedikçe senin ilini ve töreni kim bozabilir? Bilge Kağan Kök Türk Kitabeleri

3.  Alıntı Originally Posted by MukanKagan Yazıyı Oku
    ben erken çıktım, güvenemediğim için KARSAN için alım noktam 1,3x'lar bence bu seviyeler tehlikeli 1.9x'ı kıramaz bence

ytd.
    Bence 1.70 aşağı kırmazsa ve bu haftayı 1.70 ve üzerinde kapatırsa level 2 başlar. 2.20 ye kadar yolu var diye tahmin ediyorum. bakalım tutacak mı

4. Büyük zirve ve dibin Fibo seviyeleri 1.83(%50) ve 1.99(61.8%)..

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

5. Seni 1.61 alıp 1.73 sattım ama 1.82 olmuşsun bugün yinede kazandık sagol Karsan 😀

Alıntı Originally Posted by Ferhat_30 Yazıyı Oku
    Bence 1.70 aşağı kırmazsa ve bu haftayı 1.70 ve üzerinde kapatırsa level 2 başlar. 2.20 ye kadar yolu var diye tahmin ediyorum. bakalım tutacak mı
    tavsiyem dikkatli olun sadece
    Ey Türk titre ve kendine dön.
    Üstte mavi gök çökmedikçe,altta yağız yer delinmedikçe senin ilini ve töreni kim bozabilir? Bilge Kağan Kök Türk Kitabeleri

7.  Alıntı Originally Posted by MukanKagan Yazıyı Oku

ytd.
    Önceki zirvesi olan 2.51'i görmeden satmam tek lotumu.

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by MukanKagan Yazıyı Oku
    KARSAN'ı 1.30lu seviyelerden almak hep kazandırmıştır, altı yok mu var
    MART ayında yeni bir hareket çekebilir ama KY çok dikkatli olmak zorunda bu hissede adamın ocağını söndürürler
    Mart hareketi bitti yani.
    Bu hisseden ciddi zarar ettim yine alacaktım ama kısmet olmadı.
    1,3X rakamları bekleyelim gelir yine.

Sayfa 167/434 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •