Sayfa 168/1002 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

1. Naapem be abi
    Merhum hugo
    Öyle bi ağır geriydi ki
    Bunu fark edemedi
    Arabayı da park edemedi
    Fidel le erkek kardeşi Raul
    Daha tv de gelişinden belli ne oldukları ya ))
    Venezuela harbi kabile devletiymiş.

2.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Belediye seçimlerinde gördük

SON güne kadar TÜM imkanları kullandılar, bırakmadılar.

Onun için kazasız belasız değişmesi nasıl olacak bilmem.
    Seçimden 1 hafta önce Bayburtlu Yusuf hadisesi var. Videosu halen nette.

Lütfen seyredin; sonra da lütfen yorumlayin, kaza bela olmasın diye düzenlenmiş bir tiyatro sahnesi değil mi? Tabii Erdogan'in Yusuf'u çağırıp, "alnindan opup, ışte Ak parti gençliği böyle olmali" video sunu da seyredin.

Hiç bir kaza olmadan belediye devredildi. Bu görüntüler olmasaydı Allah muhafaza.

Kraldan çok kralcilar var.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

3.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    CHP+ MHP nin Ekmeleddin hamlesi ile AKP olması gerekenden 5 sene fazla iktidar olmuştur. Şimdi bu bademlerin kamudan tasfiyeside zaman alacak.
    Vallahi çok doğru. Bravo abi. O zaman Iyi Parti yoktu. Muhalefet Chp ve Mhp idi. Yanlış olabilir, galiba Ekmeleddin'i de Kılıçdaroğlu bulmuştu.

Yazdığım doğruysa, bu denklemde Akp'yi 5 yıl daha fazla iktidarda tutan Chp ve Kılıçdaroğlu.

Yok abi muhalefet falan. Hepsi hikaye.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

Şimdi hulusi akar önemli falan denince benim aklım karıştı,aynı adamdan mı bahsediliyor diye.Bu hulusi akar astlarının darbe yapacağını darbe günü öğrenen ,manyakmısınız siz diye tepki koyup boğazı sıkılan eski genelkurmay başkanı mı.O mu türkiyenin geleceğindeki önemli şahsiyet.

5.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Şimdi hulusi akar önemli falan denince benim aklım karıştı,aynı adamdan mı bahsediliyor diye.Bu hulusi akar astlarının darbe yapacağını darbe günü öğrenen ,manyakmısınız siz diye tepki koyup boğazı sıkılan eski genelkurmay başkanı mı.O mu türkiyenin geleceğindeki önemli şahsiyet.
    Exeter ekibinden sanırım o da… Majestelerinin hizmetinde miydi o filmin adı … James Bond

6.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Vallahi çok doğru. Bravo abi. O zaman Iyi Parti yoktu. Muhalefet Chp ve Mhp idi. Yanlış olabilir, galiba Ekmeleddin'i de Kılıçdaroğlu bulmuştu.

Yazdığım doğruysa, bu denklemde Akp'yi 5 yıl daha fazla iktidarda tutan Chp ve Kılıçdaroğlu.

Yok abi muhalefet falan. Hepsi hikaye.
    Evet, İyi Parti nin denklemi değiştirmesini bekliyoruz açıkcası.

7. Abi net söyleyim
    Gelecek son savaşa İngilizin eski teknolojili ipiyle giren tarafta vs olunursa
    Ben minibüse biner Beş TL uzatır
    Kaptan taraklarda inicek var Derim
    Taraklar durağı

Yok artık sean connery de mi pedofildi.Hiç duymadım,tüh,cidden severdim adamı.Moruk iftira falan olmasın,sen bir daha bak kaynaklarına,haftasonu haftasonu üzüldüm şimdi))))))

Sayfa 168/1002 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •