Sayfa 168/385 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon
Arama sonucu : 3079 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: Dolarda Düşüş Kaçınılmaz

Mehmetkirsoy Guest
    Emlak konut çok ucuzdu ne oldu ?

2. Nuh Çimento 6 TL ler de resmen bedava idi.. Kısmet olmadı..

Ama 4,26 TL den yine VAKBN landım ben.. Hayırlısı...

Bu arada SN.0101 güldürdünüz beni.. Onlarda nemalansın.. Herkes kazansın.. Bir tek biz kazanmayalım.. Tüm ky kazansın ki YABANCININ karşısında bizlerde güçlü duralım...

Mehmetkirsoy Guest
     Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku
    Nuh Çimento 6 TL ler de resmen bedava idi.. Kısmet olmadı..

Ama 4,26 TL den yine VAKBN landım ben.. Hayırlısı...

Bu arada SN.0101 güldürdünüz beni.. Onlarda nemalansın.. Herkes kazansın.. Bir tek biz kazanmayalım.. Tüm ky kazansın ki YABANCININ karşısında bizlerde güçlü duralım...
    Nasıl tespit ediyoruz hocam nuh çimentonun bedava olduğunu ? Emlak konut ve halkbank ile kıyaslayarak anlatır mısınız ? Tşkler şimdiden

Mehmetkirsoy Guest
    Nuhcm tarihi zirve yapmış durumda bu ay

5.  Alıntı Originally Posted by Mehmetkirsoy Yazıyı Oku
    Nuhcm tarihi zirve yapmış durumda bu ay
    Her yere Nuh yazıyorsun amacın ne Nuhun kendi topigi yok mu oraya yazsan olmuyor mu dolara yaziyorsun emlak a yazıyorsun Nuh'un kendi topigine yqzmiyorsun çok ilginc

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

6.  Alıntı Originally Posted by mustiktu Yazıyı Oku
    Her yere Nuh yazıyorsun amacın ne Nuhun kendi topigi yok mu oraya yazsan olmuyor mu dolara yaziyorsun emlak a yazıyorsun Nuh'un kendi topigine yqzmiyorsun çok ilginc

Bu arada 4 yıldır Nuh alıp satarim üzmedi şimdiye kadar masaallah ytd...daha yüzde 50 su duuryor yüzde 50 sattım

Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

7.  Alıntı Originally Posted by Mehmetkirsoy Yazıyı Oku
    Nasıl tespit ediyoruz hocam nuh çimentonun bedava olduğunu ? Emlak konut ve halkbank ile kıyaslayarak anlatır mısınız ? Tşkler şimdiden
    Az sonra okuldan çocukları almam gerek Mehmet bey izah ederim.. Bilançolarına F/K ların bakmak gerekir.. Defter Değeri ayrı bir done dir.. EKGYO hala çok ucuzudur.. Uzun vade 4 TL olma ihtimali vardır...

8.  Alıntı Originally Posted by mustiktu Yazıyı Oku
    Bu arada 4 yıldır Nuh alıp satarim üzmedi şimdiye kadar masaallah ytd...daha yüzde 50 su duuryor yüzde 50 sattım

6 Tl ler de Nuh yerine hep banka aldım.. Kazandım ama NUH belli idi.. Bir ara Mardin Çimento da fırladı... Sıra UNYEC de olabilir mi?

Sayfa 168/385 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •