Sayfa 169/527 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon
Arama sonucu : 4214 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. Bugun yarin bir hareket gelir mi acep. Kullandigim Tred indikatoru 21 Araliktan beri ilk defa dunki gunluk kapanis icin kucuk bir yesil yakti. Yoksa yeni bir yukselis trendi mi basliyor ? Insaallah oyle olur. Kesinlikle YTD.
    https://i.hizliresim.com/nc1o62d.jpg

2. [QUOTE=Radyocu;5782819]
     Alıntı Originally Posted by Gölge Yazıyı Oku
    İçindeyken bedelsiz açıklayan çok senet gördüm. İşbir örneğini vermişsiniz. O senedi egguble değil de meritle kıyaslamanızı tavsiye ederim.

Demek istediğim de tam da buydu. Elma ile armudu kıyaslamak çok yanlış. Patronun yatırımcıyı yediği şirketleri de altına örnek olarak yazmak çok yanlış.

Ne diyebilirim ki?

Ayrıca o kadar ileri görüşlüsünüz ki benim 15-20 kar ile gideceğimi tahmin etmişsiniz ama eggub gibi şirketi işbir ile kıyaslıyorsunuz. İsterseniz bir de temgıda yı kıyaslayın...

Sizin için tekrar yazıyorım. 5 liralık şirket ile 200 liralık şirketin bedelli açıklaması aynı şey de-ğil-dir.

Buradaki bedelli sembolik olur.

Bu arada senedin forumuna gelip ellerini ovuşturarak olumsuz algı yaratmak bence seviyeleri gösteriyor . Benim seviyemde sıkıntı yok[/QUOTE

17 yıllık hissenet üyeliğimde hiç kimseye böyle bir şey yazmadım ama,
    Sanırım anlama sorunun var...
    Bedelsiz açıklayıpta gitmeyen bir örnek istedin.. işbir i verdim...
    Düşük sermayeli, ödenmişi z sermayesinin kat be kat üstünde..
    Bilenler bilir en iki yıldır buradayım ve yatırımcıyım...

Cevap verme bana engelle gitsin...
    Benim yazdıklarımı tekrar oku. Tetmt 5 liradan 700 e gitmiş. Şimdi burada oturup aynı hareketi beklemek ne kadar yanlışsa pöip te olan şirketi de eggub ile kıyaslamak yanlış. Senin verdiğin bir örnek (ki piyasalar derinlikler her şey saçma derecede yanlış) ben burada sana bir sürü fiyatı 200-300 arasında olan sermaye artırarak çok fazla yükselen senet sayarım.

Tabi ki sana olan son cevabım. Gerçek cevabı siz ve sizin gibilere piyasa verecektir.

3 ay süre veriyorum . 3 ay sonra bu yazdıklarımızı alıntılayıp tekrar geelceğim.

Kusura bakma burada artık mal satacak kimse kalmadı.
    Yukarıda yazdıklarım tamamen kendi görüşümdür. Kimse benim görüşlerime göre karar vermesin. Herkes kendi imkanları doğrultusunda araştırıp yatırımını yapmalıdır.

3. Bu arada okuyan arkadaşlar yanlış anlamasın. İşbir de 1e 50 bölünerek yüksek fiyatlara gitti. Verilen örneğe göre eggub un 2000 olması gerek. Ama dediğim gibi kıyas yanlış. İnsanlar orada zengin oldu.aynı meritte olduğu gibi.
    Yukarıda yazdıklarım tamamen kendi görüşümdür. Kimse benim görüşlerime göre karar vermesin. Herkes kendi imkanları doğrultusunda araştırıp yatırımını yapmalıdır.

Grafik olarak buradayız pozisyon aldık gerisi fasafiso yok cedmis yok liman su degerdeymis defter değerinin altında bir sürü kağıt var memlekette 3 5 sene daha bekleyin bakalım

Öteki liman 2052 ye kadar uzatım alacak o zamana ben toprağı boylarım yaş 52 zaten

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Öteki liman 2052 ye kadar uzatım alacak o zamana ben toprağı boylarım yaş 52 zaten
    Daha karpuz keseceğiz Nilkiz abi ne toprağı

Dana nın kuyruğu kopacak bu sene deme di deme.

Kopmaz sa biz de bekleriz üstadım.

Diğerlerinden ne eksiğimiz var.
    Ytd

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Gölge Yazıyı Oku
    Bu arada okuyan arkadaşlar yanlış anlamasın. İşbir de 1e 50 bölünerek yüksek fiyatlara gitti. Verilen örneğe göre eggub un 2000 olması gerek. Ama dediğim gibi kıyas yanlış. İnsanlar orada zengin oldu.aynı meritte olduğu gibi.
    İşbir sermaye artırımı açıkladıktan sonra gitmedi,
    içeriden haber almış olmalılar ki açıklamadan önce yaptı tüm primi...
    1 e 50 bedelsize rağmen 2 tavan yapabildi...Akabinde hızlıca yarı fiyatın altına düştü...

Bu tür fiyat hareketinden faydalananlar o hisseyi manüple edenlerdir...
    Aradan sıyrılan küçüklerde olabilir...
    Hızla yükselişin, hızla geri gelişi olmuştur hep...
    Gerçek UV yatırımcıya bir şey kazandırmaz...

Herkes benden sonrası tufan, kısa zaman bedelli bedelsiz iki katlayayım düşüncesinde ne yazık ki...

Buradakilerin hepsi bilir egeen in 2014 den başlayan yükselişini...
    3,15 Milyon sermaye ile iş mi yapılır diyenlere okullarda okutulacak ders verdi...
    ödenmiş sermaye ile öz sermaye arasındaki fark bilinmezse böyle olunur...

2014 Mayısta yükseliş başladığında hisse 80 liraydı...
    O günden bu güne sadece 7 senede 224 lira brüt temettü verdi...
    hisseye bağladığın paranın 3 katını temettü olarak almışsın demek..
    Borsa fiyatını zaten biliyorsunuz...
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

8. Şirketten öğrendiğime göre YK daha başlangıç tarihini belirlememiş, inşaat maliyetinin ise haliyle çedde belirlenenden daha çok olacağını, ilgili kişilerin yeni maliyet üstüne çalıştıklarını belirttiler. Ayrıca finansmanın nasıl olacağına ise özkaynak + kredi şeklinde belirttiler. Liman işletme tarafı ile ilgili sorularımın TCEEGE'te yapılmasını belirttiler, onlara sormayı düşünüyorum, cevap alırsam buradan yazarım onu da.

Sayfa 169/527 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •