Sayfa 169/936 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269669 ... SonSon
Arama sonucu : 7482 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. Abd iran diplomasi görüşmelerini komple kapatmış garantiyide aşağı salarlarsa bizim için pek hoş şeyler olmaz

Alıntı Originally Posted by jurnal Yazıyı Oku
    amorr6666 dostum foruma katkını verdiğin bilgileri 2 seneden beri yakinen biriyim.İyi niyetinden ve samimiyetinden şüphem yok ama'Tecrübe yenilen kazıkların bileşkesidir.'Bu patron
    1.Yatırımcımla birlikte büyüyeceğim dedi=fos
    2.Hisse geri alım için 25 milyon ayırdım dedi=fos
    3.Kanal istanbula komşu sefaköyde arazim var awm iş merkezi konut projem var dedi=fos
    4.Hissedarlarıma iskontolu bedelli arttırımı yapıyorum dedi hisse 65 i bile gördü=fos
    5.Kurtköyde arazim var projelerim var dedi=fos
    6.Alaçatıyı bitiriyorum vilları satıyorum dedi reklamlara bile çıkmaya başladı, harfiyat firmasına ödemeyi yaptı ,bünyesine kattı,villalardan sattı mı satıyor mu belli değil=fos
    7.Kanun değişti hazine arazileri üzerindeki oteliyle ilgili yeni bir 49 yıllık anlaşma yaptı mı bilgi verdi mi=fos
    8.Kanun değişti Alaçatının tapusunu bile aldı:fos
    9.GYO kuracağım dedi ana hissesini defter değerine çıkarması muhtemel:fos
    10.Daha dün 90-97 kanalında güzel çalıştı.Tüm bist rahip olayına olumsuz tepki verdi bizimki 90 üstü sağlam kaldı.Bugün 90 altını göstererek beklentilerin yine tersini yaptı=fos
    11.Aracı kurumlar vasıtasıyla yatırımcıyı aylardır bezdirme yıldırmayla elindekileri almaya çalıştı ve bunu yaparken verdiği,yaptığı açıklamaları hiç sayarak yaptı adamlığı=fos
    12.Beklentileri ederi değerlendirmesi sonucunda defter değeri belli olan şirketin hissedarlarını her fırsatta ters köşeye yatırmaya çalışan,sözünde durmayan,hep kendine yontan patrona başka ne denir ki?
    Allah herkese sabır, dikkat, öngörü ve kazanç versin.SELAM ve DUA ile
    ALDIĞIN HİSSEYİ SATMADIĞIN SÜRECE NE KÂRDASIN NEDE ZARARDA AKILLI OL!!!!!
    SÖYLEDİĞİM VE PAYLAŞTIĞIM HİÇBİR KELİME VE RESİM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

3. Manukyan bile desen yeridir

Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    manukyan bile desen yeridir
    bak bu olabilir
    ALDIĞIN HİSSEYİ SATMADIĞIN SÜRECE NE KÂRDASIN NEDE ZARARDA AKILLI OL!!!!!
    SÖYLEDİĞİM VE PAYLAŞTIĞIM HİÇBİR KELİME VE RESİM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

5.  Alıntı Originally Posted by Sayısalanaliz Yazıyı Oku
    Üstadım bende çok iyimser olmakla birlikteİkinci seans yüzde 10 a yakın bir hareket bekliyorum...ytd...
    Yukari mi? aşağı mi ? (:::

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by jurnal Yazıyı Oku
    amorr6666 dostum foruma katkını verdiğin bilgileri 2 seneden beri yakinen biriyim.İyi niyetinden ve samimiyetinden şüphem yok ama'Tecrübe yenilen kazıkların bileşkesidir.'Bu patron
    1.Yatırımcımla birlikte büyüyeceğim dedi=fos
    2.Hisse geri alım için 25 milyon ayırdım dedi=fos
    3.Kanal istanbula komşu sefaköyde arazim var awm iş merkezi konut projem var dedi=fos
    4.Hissedarlarıma iskontolu bedelli arttırımı yapıyorum dedi hisse 65 i bile gördü=fos
    5.Kurtköyde arazim var projelerim var dedi=fos
    6.Alaçatıyı bitiriyorum vilları satıyorum dedi reklamlara bile çıkmaya başladı, harfiyat firmasına ödemeyi yaptı ,bünyesine kattı,villalardan sattı mı satıyor mu belli değil=fos
    7.Kanun değişti hazine arazileri üzerindeki oteliyle ilgili yeni bir 49 yıllık anlaşma yaptı mı bilgi verdi mi=fos
    8.Kanun değişti Alaçatının tapusunu bile aldı:fos
    9.GYO kuracağım dedi ana hissesini defter değerine çıkarması muhtemel:fos
    10.Daha dün 90-97 kanalında güzel çalıştı.Tüm bist rahip olayına olumsuz tepki verdi bizimki 90 üstü sağlam kaldı.Bugün 90 altını göstererek beklentilerin yine tersini yaptı=fos
    11.Aracı kurumlar vasıtasıyla yatırımcıyı aylardır bezdirme yıldırmayla elindekileri almaya çalıştı ve bunu yaparken verdiği,yaptığı açıklamaları hiç sayarak yaptı adamlığı=fos
    12.Beklentileri ederi değerlendirmesi sonucunda defter değeri belli olan şirketin hissedarlarını her fırsatta ters köşeye yatırmaya çalışan,sözünde durmayan,hep kendine yontan patrona başka ne denir ki?
    Allah herkese sabır, dikkat, öngörü ve kazanç versin.SELAM ve DUA ile
    Tektu olayını tam ve tümüyle anlatan bir yazı.Bunun üstüne söylenecek daha fazla ne var bilmiyorum..Bu hisseyi alanlar veya almayı düşünenler bu yazıyı bir yerde saklasınlar.Umut edenler ve patronun yaptıkları.Teknik çalışanlara saygım var ama bu yazıda anlatıldığı gibi olay patronun psikoloji ve çakallık savaşı..1.5 tl olabülür 0.65 tl de .Ytd

7. borsagündem ne demiş tektu doğurdu haber bombardımanı başlar

8. Hayırdır inşallah

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 169/936 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269669 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •