Sayfa 169/343 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon
Arama sonucu : 2742 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by orbus Yazıyı Oku
    İs bitti. Kadro kuruldu. Muhtemelen işler daha bozulacak ve reis her zamanki gibi geri vitesle hem sermayaderlara daha fazla para kazandırır hemde bişey olmamış gibi davranililir. Neyse kadro bu başkan bu. Her millet layık olduğu şekilde yonetilir

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben onu bunu bilmem dgate dedimi akan sular durur bende, bugünde yüklendim biraz, umarım az daha düşerde fullenirim gene...ytd...

2. Bence dediğin fiyatlara kesin fulleyecen de inş aşağılara olmaz. Gelişmelerde olumlu tekbisey yok. 10 yilliklar rekor kırarken piyasadan bişey beklenmez

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. çok düşük hacimler ile düşüyoruz....endeks düşüşleri kötü oluyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    çok düşük hacimler ile düşüyoruz....endeks düşüşleri kötü oluyor...
    Kekom 365 gün borsa olmaz.
    Sermayeyi eritme derim nacizane.

5. ohaaa endeks %3 düştü...bu ne ya ??? hani seçimden sonra herşey güllük gülistanlık olacaktı ?? reis artık bir şeyler yap...pardon damat bir şeyler yap..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Kekom 365 gün borsa olmaz.
    Sermayeyi eritme derim nacizane.
    dostum doğru söylüyorsun da artık giren giriyor yapacak bir şey kalmıyor...ben seni tebrik ediyorum..gerçekten de iyi yerden çıkmışsın borsadan...biz aşıkların işi zor...endeks düzelirse çıkar ama ne zaman yükselir bilemeyiz ?? umarım o vakte kadar datagatede güzel bir haber gelir....

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dostum doğru söylüyorsun da artık giren giriyor yapacak bir şey kalmıyor...ben seni tebrik ediyorum..gerçekten de iyi yerden çıkmışsın borsadan...biz aşıkların işi zor...endeks düzelirse çıkar ama ne zaman yükselir bilemeyiz ?? umarım o vakte kadar datagatede güzel bir haber gelir....
    Sana dün sabah özelden mesaj attım ama muhtemelen akşam baktın zaten akşama olan olmuştu.
    Sağlık sıhhat olsun ama bu günlere rahmet okutur bu gidişat ilerde haberin olsun.

8. 9 000 lot ile yüzde 5 düşmüşüz... bu düşüşlerin çıkışı da sert olacak ama önce endeksin olumlu olması lazım...endeks hızla 92 bin desteğine iniyor..kırarsa 86 bin desteği söz konusu olacak...

Sayfa 169/343 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •