Sayfa 17/577 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon
Arama sonucu : 4614 madde; 129 - 136 arası.

Konu: YATAS - Yataş

1. Evet Sn. Cok400 spk ya verilecek bilançoyu kastediyorum. Beklentim pazartesi biraz daha yukarı yapıp ( bu 7,5 olur ama illa 7.5 değil 7.3 seviyeleri de olabilir) daha sonra biraz geri gelip dinlenmesi. Ama bakarsınız çok daha hızlı hareket de olabilir. Bugünkü işlemleri paylaşan bir arkadaşımız olursa seviniriz....

2. İlk iki ay cirodaki artış yüzde 70 olmuş. Sanırım yükselişin asıl sebebi bu..

3. Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

Alıntı Originally Posted by cok400 Yazıyı Oku
    kim bu gözü karartmış alıcı acaba
    anlaşılan o ki, gözünü karartan alıcı yabancılarmış. (bilgi için sn çobanyıldızı na teşekkürler)
    yabancı payı 1 haftada %47,90dan, %51.03e çıkmış. yani yabancı paylarında 3.13puanlık artış olmuş.
    geçen hafta cuma kapanış 6.36 idi. bu cuma kapanış 7.11 oldu. yani haftalık fiyat artışı yaklaşık %11.8 olmuş. başka bir ifadeyle yaklaşık 3 puanlık yabancı payı artışı, hisse fiyatına yaklaşık %12 gibi artış şeklinde yansımış.

hisseye yabancı ilgisi devam eder mi? bence devam edecek gözüküyor. bilhassa, 2017-1Ç bilançosuna kadar devam edeceğini tahmin ediyorum. 2017-1Ç bilançosu ne zaman gelecek? nisan sonu veya mayısın ilk günleri gibi 2017-1Ç bilançosu gelmiş olur.

5. Yalnız rapor ile ilgili bir tutarsızlık vsr. 2018 de 1 milyar ciro hedefleniyor ve her sene yüzde 30 büyüme hedefi var deniyor. Bu anlamda 2021 yılında 2 milyar TL ciro hedefi konulmuş. Ancak matematiksel olarak pek de mümkün görünmüyor

6.  Alıntı Originally Posted by boga_ayi Yazıyı Oku
    Evet Sn. Cok400 spk ya verilecek bilançoyu kastediyorum. Beklentim pazartesi biraz daha yukarı yapıp ( bu 7,5 olur ama illa 7.5 değil 7.3 seviyeleri de olabilir) daha sonra biraz geri gelip dinlenmesi. Ama bakarsınız çok daha hızlı hareket de olabilir. Bugünkü işlemleri paylaşan bir arkadaşımız olursa seviniriz....
    7.22 seviyesini gördükten sonra henüz bilanço gönderilmeden Cuma günkü GAP'i kapatmış oldu. Bakalım bundan sonraki hareket ne olacak. Şahsen bu hareketi daha olumlu buluyorum.

7. Gap değilde başka bir şey kapatma peşinde sanki.

Alıntı Originally Posted by boga_ayi Yazıyı Oku
    7.22 seviyesini gördükten sonra henüz bilanço gönderilmeden Cuma günkü GAP'i kapatmış oldu. Bakalım bundan sonraki hareket ne olacak. Şahsen bu hareketi daha olumlu buluyorum.
    aynen katılıyorum size sn boga_ayi.
    ama kantarın topuzunu biraz fazla mı kaçırdılar acaba... 6,85in altını test etti bir an için. 6,85 geçen hafta direnç idi; bu sefer destek konumunda olmalı.
    6,85 veya üzeri bugünki kapanış, hissenin fiyat seyri bakımından olumlu olacaktır bence.
    Son düzenleme : cok400; 13-03-2017 saat: 14:52.

Sayfa 17/577 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •