Onemli Gunler Banner
Sayfa 17/140 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon
Arama sonucu : 1118 madde; 129 - 136 arası.

Konu: DAGI - Dagi Giyim

3. Spehe mektup Sayın spek oranı buranı kıvırmaya gerek yok bu hisseyi elinde sonunda çizdiğim grafiğe uygun olarak götürmek zorundasın mektubuma son verirken bir an evvel götürmeni temenni ederek saygılarımı sunarım

4. Eskiden ne güzel mektuplaşma vardı

5.  Alıntı Originally Posted by FURKAN37 Yazıyı Oku
    https://invst.ly/3ws-w 2 10 na hazırlık turları
    Yok görmedim yok bilmiyordum anlamam

6. Furkan37 gidermi 2.50 ye

7. Dagıye 1.42 den yüklü girdim 1.20 lere geri gelme ihtimali var mı acaba

8. Sirket sahibinden takimatli pislik bir tahta yapicisi bulunmakta bu kagidin. Bi de kendini tahtanin sahibi sanan kafalari popolarindan buyuk piyasa tilkileri.
    Aslinda bes para etmez boklu bir dondur dagi. Ama firmanin bilancosu saglam, zarar etse dahi bu zarar formalitedej ibaret gibi. Bes kurus borcu yok firmanin kimseye, binayi degerlediler, olurda bi otelciye satar yahut kendileri otel yapsalar, birak oteli birine degerini %20 hatta %30 altinda bile satsalqr binayi hissenin 2,10'un uzerine gelmesi gerekir.

Ama dedimya boklu bir dondur dagi.

Sirket sahibi terbiyesizliginden vazgecer, hissenin tepesinden inerse o vakit 2 lere gider, 1,46 falan direncmis yok kirmazsa dusermis.

Teknik calismaz bu salak doncuda.

Bugun kirmazsa 46 yi asagi 36 yi gorur altina inerse alin alabildiginiz kadar, eninde sonunda goturecekler eder degeri e bu boklu donu.

Herkese bol sanslar, sirket sahibi ve itleri haric

Sayfa 17/140 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •