Sayfa 17/1223 İlkİlk ... 7151617181927671175171017 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 129 - 136 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

1.  Alıntı Originally Posted by bullcosmos Yazıyı Oku
    muhtemelen pala fetöcü, tayfası görünürde yok, büyük hezimet yaşadılar, 2. tura kalıp 2. turda reisi devireceklerinden emindiler, bu yüzden Cuma piyasada poz kapattılar, dün ky yi torbaya doldurdular, şimdi plan aşamasındalar, acaba ne haber sürsek ne yapsak aşamasında...
    2.tura kalacak oy dağılımı olsa ve 2.turda da devrilse halkın oyuyla devrilecekti. nasıl halka FETÖ cü diyebilirsin yahu...Bu nasıl hastalıklı bi kafa...

2. MAVİŞ yazmış .... ****

BİST100 endeksinde GOP fon çıkışının devam etmesi satış baskısını artırırken kesin seçim sonuçlarının açıklanacağı 05 Temmuza kadar bu eğilim devam edebilir.
    Geri çekilmelerde 94.600/93.300 ve 92.700 destekler öne çıkarken yukarı ataklarda 98.500 hedef değer konumunu korumakta.

Alıntı Originally Posted by 6.sense Yazıyı Oku
    Küresel para bolluğunda ekonomiyi uçurdum diye palavra atmak kolay işti...

4.  Alıntı Originally Posted by bullcosmos Yazıyı Oku
    evet herşeyi değerlendiriyorum ama

benim için en önemlisi pala hakkındaki tespitim

muhtemelen fetöcü, bunlara bağlı yerden emir geliyor palaya,

elimdeki tüm veriler bulgular buna işaret ediyor, ben uyanık adamım palanın nereden gelen emirlerle hareket ettiğini anlamazsam başka kimse anlamaz ve bu konuda kimseyede itibar etmem, kendi tespitim önemli benim için, en sonunda buraya yazmayada karar verdim yazdım, pala fetönün emrinde o taraftan gelen emirlere bişekilde biat ede 1 hıyarağası...
    Sende kafa hepten gitmiş bull gitbi tatile dinlen samimiyim

5.  Alıntı Originally Posted by bullcosmos Yazıyı Oku
    muhtemelen pala fetöcü, tayfası görünürde yok, büyük hezimet yaşadılar, 2. tura kalıp 2. turda reisi devireceklerinden emindiler, bu yüzden Cuma piyasada poz kapattılar, dün ky yi torbaya doldurdular, şimdi plan aşamasındalar, acaba ne haber sürsek ne yapsak aşamasında...
    ,,astana ,,mümbiç te olabilir.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

6. Finansal Piyasalardan gelen sinyallere rağmen değişmemesi, ne ifade ediyor? Finansal Piyasalar bu durumu nasıl karşılayacak?

Hafta kapanışları sonrası, genel bir değerlendirme Murat kardeşim yapar heralde *****

7. Bu sabah depeceği belliydi tabiiki ama günsonu kapanışı önemli, dilimizi ısıralım...

Umalım ki dünkü dökülenler son dökülenler olsun...

Sayfa 17/1223 İlkİlk ... 7151617181927671175171017 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •