Sayfa 17/247 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon
Arama sonucu : 1970 madde; 129 - 136 arası.

Konu: OYAKC - OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443

UBS iyi mal toplamış

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443

UBS aralık ilk haftasında iki günde 270.000.bin lot toplamış

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443

Yabancılar net alışta aralık ayında

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443

Endeks bazlı 4 yıllık dip çalışması devam ediyor

5. Cuma seans kapandıktan sonra haber geldi. Malesef 1. Fırının kapalilik durumunun devamına karar vermişler. Hem de 2018 sonuna kadar. Demek ki ufukta işık görmüyorlar. Kayip 1 sene daha desene(( Çünkü 2.firin daha buyuk ama bu max %60 kapasite demek!!

31.03.2017 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklama ile Şirketimizin 2014 yılı Ekim ayında pazar koşulları göz önünde bulundurularak durdurulmasına karar verilen 1 nolu klinker üretim hattının, 2017 yılı içerisinde iç ve dış pazar koşulları yakından takip edilerek ihtiyaç halinde yeniden devreye alınmasının, pazar koşullarında beklenen gelişmenin olmaması durumunda ise konunun 2017 Aralık ayında tekrar değerlendirilmesine karar verilmişti.

Bu kapsamda 1 nolu klinker üretim hattının 2018 yılı içerisinde iç ve dış pazar koşulları yakından takip edilerek ihtiyaç halinde yeniden devreye alınmasının, pazar koşullarında beklenen gelişmenin olmaması durumunda ise konunun 2018 Aralık ayında tekrar değerlendirilmesine karar verilmiştir.

Daha yüksek kapasiteli 2.klinker hattımızda üretim kesintisiz olarak devam etmektedir.

E5803 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Abcd.... Yazıyı Oku
    Cuma seans kapandıktan sonra haber geldi. Malesef 1. Fırının kapalilik durumunun devamına karar vermişler. Hem de 2018 sonuna kadar. Demek ki ufukta işık görmüyorlar. Kayip 1 sene daha desene(( Çünkü 2.firin daha buyuk ama bu max %60 kapasite demek!!

31.03.2017 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklama ile Şirketimizin 2014 yılı Ekim ayında pazar koşulları göz önünde bulundurularak durdurulmasına karar verilen 1 nolu klinker üretim hattının, 2017 yılı içerisinde iç ve dış pazar koşulları yakından takip edilerek ihtiyaç halinde yeniden devreye alınmasının, pazar koşullarında beklenen gelişmenin olmaması durumunda ise konunun 2017 Aralık ayında tekrar değerlendirilmesine karar verilmişti.

Bu kapsamda 1 nolu klinker üretim hattının 2018 yılı içerisinde iç ve dış pazar koşulları yakından takip edilerek ihtiyaç halinde yeniden devreye alınmasının, pazar koşullarında beklenen gelişmenin olmaması durumunda ise konunun 2018 Aralık ayında tekrar değerlendirilmesine karar verilmiştir.

Daha yüksek kapasiteli 2.klinker hattımızda üretim kesintisiz olarak devam etmektedir.

E5803 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazıyı bir kes daha okuyalım, karar verilmiş yazmıyor..

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1438847

YILLIK HİSSE YARIŞMAMIZ
    kurallara uygun 3 hisse seçin bir yıl yarışalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 17/247 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •