Sayfa 17/183 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon
Arama sonucu : 1461 madde; 129 - 136 arası.

Konu: KRTEK - Karsu Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by kavkaz Yazıyı Oku
    1.667.494 net dönem kârı
    24.816.202 esas faaliyet kârı

Bu sonuçla, artık bu rakamlar hayal olarak kalacaktır.
    Esas faaliyet karı iyi de ucu bucağı bir türlü bitmeyen finansman giderlerini ne yapacağız?
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

2.  Alıntı Originally Posted by kavkaz Yazıyı Oku
    1.667.494 net dönem kârı
    24.816.202 esas faaliyet kârı

Bu sonuçla, artık bu rakamlar hayal olarak kalacaktır.
    içimden geldi kavkaz opüjem valla öpüjem ...muck muck karrdeşimsin
    yazdıklarım yorumlarım foruma gönderdiğim grafikler eğitim amaçlıdır yatırım tavsiyesi değildir.şahsi görüşlerimdir..

3.  Alıntı Originally Posted by The Stock Yazıyı Oku
    Esas faaliyet karı iyi de ucu bucağı bir türlü bitmeyen finansman giderlerini ne yapacağız?
    anın tadını çıkarsaydık önce sonra bakarız finansman giderlerine.. 3 aylıkta geçen yıl sonu esas faliyet karı rakamını getirmiş bir şirkette bakıyorsunuz şu an euro da 3,40 lara gevşese beklenti ne olur .falan filan diye sesli düşünsem sonra rakamları hayal falan etsem .ytd
    yazdıklarım yorumlarım foruma gönderdiğim grafikler eğitim amaçlıdır yatırım tavsiyesi değildir.şahsi görüşlerimdir..

KRTEK Solo 2017/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 1.667.494

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    georgia-china-istanbul
    Gönderi
    448

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by b-y Yazıyı Oku

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    insan gerçekten hayret ediyor..

7. hayrete gerek yok hep böyleydi ama rakamlarla oynuyorlardı.********ler.....muhasebeciye sormuşlar 2*2 kaç eder ..cevap:kaç etmesini istersin

8. Tarih göstermiştir ki bilge herşeyi bilmez,sadece ahmaklar herşeyi bilir...

Sayfa 17/183 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •