Sayfa 170/929 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270670 ... SonSon
Arama sonucu : 7427 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku
    Çok farklı bakış açılarındayız. Ben 100bin lot frotodan sonra yer içer gezerdim. Bu foruma bile muhtemelen girmezdim. Ama sen belki yedin içtin gezdin. Ve bundan sonra yatırım için yeni yerler arıyorsun.

Empati yapıp cevap vermeyi denersem: ilave iki hisse belirlerim. Birisi yine koç grubu hissesi olurdu ve yatırıma devam eden bir hisse olurdu. Bknz Tüpraş. Diğeri ise ingilizcede small cap diye tabir edilen güvenilir patronları olan piyasadan da ulaşabileceğiniz bir hisse olurdu. Tabiki yine büyüme hedefleri olan. Bu illa borsaya açık olmak zorunda olmayabilir. Belki bir start up bile olabilir.

Ve tabiki ytd
    Tesekkürler…

2.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Hisse tam anlamı ile "stop" etti. Ciddi bir düzeltmede olacakları düşünemiyorum bile... Tekrar söylüyorum, hep söyleyeceğim; bu hissenin önünü açmanın tek yolu bedelsiz sermaye artırımıdır.

Ytd...
    Yanlış hisseye girmişiz . 2 senede biz fort ta beklerken parasını 8 e 9 a katlayan arkadaşım oldu. Hemde Thy pegasus migros la, öyle abidik gubidik hisselerle değil. Neyse nasip ten öte köy yok. 2 2 daha 4 olmuyor borsada. Şunu anladım: 2 ortaklı şirketin hissesi alınmazmış

Bence Ford hisse(le)rinin önünün açılmasının şartı, hem ford motor un hem froto nun ceo sunun değişmesi

3. YKB yatırım ın Frotoyu al dan tut a cevirip , model portfoyden çıkarması bence tamamen şirket içi , grup içi bir karar. Zaten analist te istifa etmiş

4.  Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku
    Çok farklı bakış açılarındayız. Ben 100bin lot frotodan sonra yer içer gezerdim. Bu foruma bile muhtemelen girmezdim. Ama sen belki yedin içtin gezdin. Ve bundan sonra yatırım için yeni yerler arıyorsun.

Empati yapıp cevap vermeyi denersem: ilave iki hisse belirlerim. Birisi yine koç grubu hissesi olurdu ve yatırıma devam eden bir hisse olurdu. Bknz Tüpraş. Diğeri ise ingilizcede small cap diye tabir edilen güvenilir patronları olan piyasadan da ulaşabileceğiniz bir hisse olurdu. Tabiki yine büyüme hedefleri olan. Bu illa borsaya açık olmak zorunda olmayabilir. Belki bir start up bile olabilir.

Ve tabiki ytd
    100k Ford'um olsa bırakın foruma girmeyi, bilgisayarın açma düğmesine basmam. Dünya'da bu kadar gezilcek yer varken, 100k Ford bir zahmet pc başında bana forum takip ettirmeyiversin

Hisse fiyatlaması için de bence biraz sakin olalım. Üretim ve satışta bir sıkıntı yok.

Hisse çıkarken hep çıkıcak, düşerken hep düşecek sanarız...

5.  Alıntı Originally Posted by LayLow Yazıyı Oku
    100k Ford'um olsa bırakın foruma girmeyi, bilgisayarın açma düğmesine basmam. Dünya'da bu kadar gezilcek yer varken, 100k Ford bir zahmet pc başında bana forum takip ettirmeyiversin

Hisse fiyatlaması için de bence biraz sakin olalım. Üretim ve satışta bir sıkıntı yok.

Hisse çıkarken hep çıkıcak, düşerken hep düşecek sanarız...
    127 bin olmuş.
    Kısa vadeli hisseleri haftalık takip ediyorum buraya ekliyorum burayı da bişeyler kacırmıyım diye bakıyom.Cünkü burdaki paralarla vakıf kurcam ileride.
    Kişisel hayattaki işletmelerde aile ya da arkadaslarımla ortaklıklarım var ileride vakıf va kuramam o paralarla onun için burdakini büyütmem lazım.
    Kendi kendine büyüsün.
    Bilim sanat vakfı kurcam hayalim bu.

Hayal denilen seyler bana zevk vermiyor.Gecen arkadasım mavi ferrari almıs bindik gezdik hiç zevk almadım.
    Köy kahvesine gitmiştik doğa yürüyüşü yaparken bir çay içtik koyunlar gecti köy meydanından ordaki çayın lezzeti hiçbir yerde yok.Allah saglık versin gerisi boş.

2050 ye kadar büyütücem buraları sonra vakıf kurcam.
    Yapamazsam da türk silahlı kuvvetlendirme vakfına bagıslar gecerim.Burdaki parayı burdan kazandıgım için çok çok para koymadım.

Sn alanzo cok kızıyor ama şirkete bunlar tahta yapıcılarla iş tutuyorsa işimiz var yıllarca kagıdı baskılarlar.

Syg

6. Sayın Laylow , son iki (agustos21-agustos23) senenin otomotiv hisse artışlarına bakıyorum
    Doas %940
    TTrak %774
    Toaso %733
    Froto %409

Hisse hep artmıyor. Hisse hep duruyor , arasıra artıyor

7.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    127 bin olmuş.
    Kısa vadeli hisseleri haftalık takip ediyorum buraya ekliyorum burayı da bişeyler kacırmıyım diye bakıyom.Cünkü burdaki paralarla vakıf kurcam ileride.
    Kişisel hayattaki işletmelerde aile ya da arkadaslarımla ortaklıklarım var ileride vakıf va kuramam o paralarla onun için burdakini büyütmem lazım.
    Kendi kendine büyüsün.
    Bilim sanat vakfı kurcam hayalim bu.

Hayal denilen seyler bana zevk vermiyor.Gecen arkadasım mavi ferrari almıs bindik gezdik hiç zevk almadım.
    Köy kahvesine gitmiştik doğa yürüyüşü yaparken bir çay içtik koyunlar gecti köy meydanından ordaki çayın lezzeti hiçbir yerde yok.Allah saglık versin gerisi boş.

2050 ye kadar büyütücem buraları sonra vakıf kurcam.
    Yapamazsam da türk silahlı kuvvetlendirme vakfına bagıslar gecerim.Burdaki parayı burdan kazandıgım için çok çok para koymadım.

Sn alanzo cok kızıyor ama şirkete bunlar tahta yapıcılarla iş tutuyorsa işimiz var yıllarca kagıdı baskılarlar.

Syg
    Sayın Uzunvade, borsa hakkında çok kitap var. Bunları zamanında okudum. Hepsinin söylediği : her hisse için yüzde yüz geçerli olan bir ilişki(ler). Tahtacı ile patron bir şekilde ilişki içindedir. Insider trading in önünü kesemezsiniz
    Froto bunlardan ari değil

8.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Sayın Uzunvade, borsa hakkında çok kitap var. Bunları zamanında okudum. Hepsinin söylediği : her hisse için yüzde yüz geçerli olan bir ilişki(ler). Tahtacı ile patron bir şekilde ilişki içindedir. Insider trading in önünü kesemezsiniz
    Froto bunlardan ari değil
    Yok ben emin oldum ki ford otosan iyi haberleri paylaşmamakla bu işe çanak tutuyor sanırım.

Bıktırıcı hareketler piyasayı takip eden için.
    Ki millet de takip ediyor ordan buraya vs kaydırma yapıyor haliyle…

Kapasite eksiği olmasına ve hikayesi baslamamıs olmasına ragmen tofas bile oranlama bakımından ford u geçmiş.
    Az önceki paylaşımınıza bakılırsa…
    Benim en cok canımı sıkan yatırımcı ilişkilerinin bilgi paylaşımı azlıgı.
    Bunun bir hukukcu olarak söylüyorum sakıncası yok.Yani ürünlerle ilgili bilgi verilmesi cezai işlem gerektirmez.
    Hatta bunu video olarak da yapılabilir.sosyal mecra ya da otomotiv habercileriyle vs
    Hiç haber alamıyoruz olumlu olanları….
    genel kurul a gidersem soru olarak soracagım bu meseleleri…

Sayfa 170/929 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •