Sayfa 171/899 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271671 ... SonSon
Arama sonucu : 7187 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Ben reysaş ı 4 yıl taşıdım .. 8 .yıl harekete geçti.. Eğer gyo nun yatırımı bittiyse ve tcdd ile işleyiş yöntem konusunda anlaşma olursa listemde minimum bulunduruyorum. + odaş ... Bunlar diplerdeki hisseler ve yabancı alımı reysaşta 1 yıldır var..(sodacılardan özür dilerim.. Bu konunun yeri değil.).
     Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Ben gelişeceğini düşündüğüm iki firmaya yatırım yaptım bir miktar ama hiçbiri Bim ya da TUPRS olma potansiyeli taşımıyorlar bence. Bunu nereden anlıyorum, yabancı ilgisi yok. Bir firmaya yabancı ilgisi başlamış ve kemikleşmiş bir % oluşmuşsa almak lazım. Gerisi boş. Adamlar gerçekten araştırarak giriyor firmalara. Bizim gibi al verdi sat verdi, Fisher transformasyon al diyor falana bakmıyorlar. Norveç Varlık Fonu bile nereye yatırım yaptığını anlık açıklamıyor 1 sene sonra açıklıyor anlayın durumu işte.

Forumda "Beyin fırtınası" diye bir başlık açalım da geleceğin hissesini kafa kafaya verip bulalım yoksa bu iş tek kişi zor kotarılır.
    Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Cabbaz Yazıyı Oku
    ++++
    Bu arada övgülerde başlamış sodaya.
    Düşecek mi daha ne acaba?

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olamaz, saygılarımla.
    Acayip bir hisse degil mi Cabbaz? Ben sabah aksam soverdim beni bu durumlara dusurseydi. Dusene degil, yataya sarana bile sovuyoruz.

Yok satan satti ta ne zamandir, surundurur ancak. Sirket 5.70 deger bicmis, ordan alim yapiyor.

3.  Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    Ben reysaş ı 4 yıl taşıdım .. 8 .yıl harekete geçti.. Eğer gyo nun yatırımı bittiyse ve tcdd ile işleyiş yöntem konusunda anlaşma olursa listemde minimum bulunduruyorum. + odaş ... Bunlar diplerdeki hisseler ve yabancı alımı reysaşta 1 yıldır var..(sodacılardan özür dilerim.. Bu konunun yeri değil.).

Tebrikler hc iyi yakalamissiniz? Peki bu dört yıllık süreçte bu bir lojistik şirketi gyo su hariç. Eğer lojistik yapıyorsa ekstrasini bilmem ne olduda bu kadar yıl aşağı düştü ve birden böyle zirve zirve gitti. Lojistik ayağı açısından yineliyorum hem gyo hem rysas. İki cümle ile neye bağlıyorsunuz? Yatırım tavsiyesi etmeden.

4. Piyasada aynı şirkette. Adam beş tane borsaya kote ediyor sonra yatırımcının anasını belliyor. Bunada müsade ediyor sistem yazık r.ali keydallar. M begendikler. Uslular, m tozlular vs vs. Kolay para edinmenin adreslerini bulanlar sanırım. Kim yatırım yapsın ki uzunda sonrasında... Yazık bir çok insanın rizkina goz dikenlere Allah daha kötüsünü versin.

5. Mesala beyaz 1 liradan 125 liraya çıktı yuhh. Siz bırakın 50 binliraya 10 binliralik alsanız cikarmiydi o hisse. Kimse yokken içinde gidiyor sistem sizi görüyor çıkartırlar mi öyle tavan tavan. Biri sizi gozetledigi sürece boş o işler. Ytd.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Tebrikler hc iyi yakalamissiniz? Peki bu dört yıllık süreçte bu bir lojistik şirketi gyo su hariç. Eğer lojistik yapıyorsa ekstrasini bilmem ne olduda bu kadar yıl aşağı düştü ve birden böyle zirve zirve gitti. Lojistik ayağı açısından yineliyorum hem gyo hem rysas. İki cümle ile neye bağlıyorsunuz? Yatırım tavsiyesi etmeden.
    Durmuş döven aynı zamanda iyi bir borsa yatırımcısı) .. Gyo depoları büyüttü.. 1000 adet vagon yatırımı yaptı.. Az da olsa otel yatırımı var.. Rygyo a+++ kredi notu ile çok uygun borçlandı diye Biliyorum.. Sayın döven 2020 den sonra temettü yü ancak verilebileceğini belirtmişti.. Yatırımları yavaşlattıklarını gözlüyorum.. Gyo nun reysaş ın sermayesi düşük kaldı..kar oranı ile bakarsak reysaşın 100 milyon luk esas karı 9 10 tl fiyat ederine den geliyor.. E tabi diğer rasyolarda Önemli.. Dırum bu

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by borsaforum Yazıyı Oku
    Mesela kac lot biriktridikten sonra temettu ile hisse almak mantikli ? Bu konuda bi calismaniz var mi
    Eee sen aliyormuşsun ya, hesap etmişsindir. Yılda ne kadar getiriyor.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

8.  Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    Durmuş döven aynı zamanda iyi bir borsa yatırımcısı) .. Gyo depoları büyüttü.. 1000 adet vagon yatırımı yaptı.. Az da olsa otel yatırımı var.. Rygyo a+++ kredi notu ile çok uygun borçlandı diye Biliyorum.. Sayın döven 2020 den sonra temettü yü ancak verilebileceğini belirtmişti.. Yatırımları yavaşlattıklarını gözlüyorum.. Gyo nun reysaş ın sermayesi düşük kaldı..kar oranı ile bakarsak reysaşın 100 milyon luk esas karı 9 10 tl fiyat ederine den geliyor.. E tabi diğer rasyolarda Önemli.. Dırum bu

Teşekkürler paylaşım için. Vagon alımları çok iyi. 500 km den uzun taşımalar en ucuz maliyet taşıma yöntemi. Hele şu planlanan Avrupa demiryolu uzantısı tamamlansin Kırklareli Lüleburgaz dan Babaeski yol ayrımı Bulgar Yunan tarafına daha hızlı hareketler o süreçte başlayacak. Varlık fonu, yerlilesme, yan sanayi projesi, ulasim/lojistik (hava,deniz/liman,demiryolu), üretilen başkasına ait olsada olmasada stratejik konumun ve bunları oluşturan bir mevkide bulunmanın ( asya/Avrupa) umarım güzelliğini yaşarız.ytd

Sayfa 171/899 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •