Sayfa 172/186 İlkİlk ... 72122162170171172173174182 ... SonSon
Arama sonucu : 1485 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: GLDTRF QNB Finans Portföy Altın Borsa Yatırım Fonu

1. Usdtrf hariç diğerlerinde yok....kesmemeliker marta kadar....
     Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    zgold gmstr gldtr kar edipte stopaji sifir uygulanan var mi. bendeb catir catir stopaj kesiyorlar halen
    M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. sanko kac gundur kar edemiyordu. bugun guzel kar yapti. bu haftaji zarari kilpayi cikarmistir belki. sankoda kar persembe goruldugunden kesintisu iki is gunusonra sali gunu okuyor. bende kesinti hemen aksaminda oluyor. kesiyor adamlar.teyit aldim diyordun fonu mu aradin yoksa aracii mi.aracilarin biseyden anlamamislar. fona sormak gerek. sordun mu fona

3. aslinda zarar ettiginde iade aliyor musun buda onemli. hafta ortasi pazartesi zararin persembe iade aldin mi ekstrende iade gozukuyor mu. vergi yoksa iade de olmaz oradan da anlarsin.

4. Sen beni benden iyi biliyorsun....p.tesi -30 Sali -16 Perşembe + 15 cuma +33 bin....zarar çıktı...karimiz düşükten mallandik....
     Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    sanko kac gundur kar edemiyordu. bugun guzel kar yapti. bu haftaji zarari kilpayi cikarmistir belki. sankoda kar persembe goruldugunden kesintisu iki is gunusonra sali gunu okuyor. bende kesinti hemen aksaminda oluyor. kesiyor adamlar.teyit aldim diyordun fonu mu aradin yoksa aracii mi.aracilarin biseyden anlamamislar. fona sormak gerek. sordun mu fona

5. ons yükseliyor ama gram altın aynı oranda yükselmiyor
    Buradaki yorum ve görüşlerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez. Herkesin yatırım kararı kendisine aittir...

6. zgold fona yazili soru sordun vergi stopqpqji marta kadar 0 dediler yazi olarak. durum netlesti. ancak bendrn bugun bile kesilen stopaji nasil aide alirim fikri olan

7.  Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    zgold fona yazili soru sordun vergi stopqpqji marta kadar 0 dediler yazi olarak. durum netlesti. ancak bendrn bugun bile kesilen stopaji nasil aide alirim fikri olan
    Gün sonu aracı kurumdan işlemlere dair email alıyorsanız ve burda kardan kesilen stopaj tutarı yazıyorsa, direk sizinle ilgilenen kişiye email atın derim.

8. Dün portfoyum tarihi zirvedeydi....altın almamak için direndim...1950 yi geçip 1958 bol para bol para çıkar kandırdı....hafif fafif ala ala geçti 20 bin....herşeyden çıktım....

Sadece gümüşü ucuranlara oh olsun derim ...

Birde A1 gldtrf de 70 binle bugün battı....

Sayfa 172/186 İlkİlk ... 72122162170171172173174182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •