Sayfa 172/200 İlkİlk ... 72122162170171172173174182 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1. Sesler duyulmaya başladımı ürkerim. Sessizlik iyidir. Daha iyi
     Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    ikinci tavanimizi da gorduk masallah... Niye bu kadar sessiz burasi hala ??

sesler çoğalınca tedirgin olmak gerekir. pazarlama başlamış demektir . o yüzden böyle devam bu şekilde güzel

3. peki anlaştık o halde sessizlik içinde merakla 28 indeki toplantı neticesini bekliyoruz....

4. Zurnanın deliğinin dırt dedigi yerdeyiz artık ! ( Ayın 28 indeki genel kurul evet )
    D*****n kuyruğu o gün kopmayabilir..

ŞÖYLEKİ :

İYİMSER SENARYO , Genel Kurul gündemi ve icerigi dogrultusunda ( ki bunlar ; wowwo nun halka arzı ve sermaye artışı.. ) beklentileri gerceklestirecek güzel haberler ve alınan kararlarla sonuclanması..
    KÖTÜMSER SENARYO İSE ; ki korkulan senaryo ! GENEL KURULUN BIR SONUC ve KARAR ALMADAN bir bahaneyle Geçistirilerek PAS GEÇILMESİ ve SONLANMASIDIR !
    Bu sekilde panik yaratarak hisse fiyatına etki ederek yatırımcılari satışa zorlayıp ucuzdan hisseleri topladıktan sonra yine YAKIN BİR ZAMANDA YÖNETİM KURULU KARARI İLE SERMAYE ATIŞINI ACİKLAMALARİ OLACAKTIR.. Umarım kötümser senaryo olmaz ! İzleyip görecegız ...Kendi düşüncelerimdir...YTD

5.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Zurnanın deliğinin dırt dedigi yerdeyiz artık ! ( Ayın 28 indeki genel kurul evet )
    D*****n kuyruğu o gün kopmayabilir..

ŞÖYLEKİ :

İYİMSER SENARYO , Genel Kurul gündemi ve icerigi dogrultusunda ( ki bunlar ; wowwo nun halka arzı ve sermaye artışı.. ) beklentileri gerceklestirecek güzel haberler ve alınan kararlarla sonuclanması..
    KÖTÜMSER SENARYO İSE ; ki korkulan senaryo ! GENEL KURULUN BIR SONUC ve KARAR ALMADAN bir bahaneyle Geçistirilerek PAS GEÇILMESİ ve SONLANMASIDIR !
    Bu sekilde panik yaratarak hisse fiyatına etki ederek yatırımcılari satışa zorlayıp ucuzdan hisseleri topladıktan sonra yine YAKIN BİR ZAMANDA YÖNETİM KURULU KARARI İLE SERMAYE ATIŞINI ACİKLAMALARİ OLACAKTIR.. Umarım kötümser senaryo olmaz ! İzleyip görecegız ...Kendi düşüncelerimdir...YTD
    Hissenin yaptığı fiyat hareketlerinden ötürü herkes olmayacak hayaller kurmuş bu genel kurul için. Genel kurulun gündemi belli ve %99 ihtimalle bu gündemin harici bir karar alınmasını ben beklemiyorum geçmiş kurullara bakarak.

Yeşil Yatırım Holding A.Ş. Olağanüstü Genel Kurul Toplantı Gündemi:
    1. Açılış ve Toplantı Başkanlığı’nın oluşturulması,
    2. Şirket Esas Sözleşmesi'nin 7 numaralı madde tadilinin görüşülmesi ve karara bağlanması, (Kayıtlı sermaye tavanı tutar ve tarihi güncellenmesi)
    3. Dilekler ve Kapanış.

6.  Alıntı Originally Posted by Batakçı Yazıyı Oku
    Hissenin yaptığı fiyat hareketlerinden ötürü herkes olmayacak hayaller kurmuş bu genel kurul için. Genel kurulun gündemi belli ve %99 ihtimalle bu gündemin harici bir karar alınmasını ben beklemiyorum geçmiş kurullara bakarak.

Yeşil Yatırım Holding A.Ş. Olağanüstü Genel Kurul Toplantı Gündemi:
    1. Açılış ve Toplantı Başkanlığı’nın oluşturulması,
    2. Şirket Esas Sözleşmesi'nin 7 numaralı madde tadilinin görüşülmesi ve karara bağlanması, (Kayıtlı sermaye tavanı tutar ve tarihi güncellenmesi)
    3. Dilekler ve Kapanış.
    Yani herangi bir sermaye arttırmı çıkmayacağını mı düşünüyosunz saygılarımla

7. Bugünkü toplantıdan Batakçının dediği gibi bir netice çıkmaz ise , Cimşit in kötü senaryosu devreye girer . Bu sadece planlarımızı geciktirir o kadar . Bu beklentiler sağlam olmasa fiyatı 100 tl ye neden dayansın ? Nedir yani hangi rasyoları bu fiyatları hak ediyor ?
    Dolayısıyle ,paniğe kapılıp boşaltanlar olacaktır tabi . Şahsen ben haber düşene kadar bir yere kımıldamam çünkü bu aptallık olur .
    YTD.

8. Açıklanan Genel kurul konuları dışına pek çıkılmaz. Lakin beklentiler henüz gerçekleşmedi. Fk bakımından borsadaki şirketler içinde fiyat şuan makul seviyelerde. Beklenti ler! halen devam ediyor, açıklanmadığı sürece devam edecek. Önümüzdeki herhangi bir zamanda wowwo yu halka açabilir, yüksek tutarlı bedelsiz+ bedelli gelebilir.

Yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 172/200 İlkİlk ... 72122162170171172173174182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •