Sayfa 173/786 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273673 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 1,377 - 1,384 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Çok güzel anlattınız ağzınıza sağlık 👏

Alıntı Originally Posted by HilmoCeko Yazıyı Oku
    kar zarar kavramları dönemseldir uşağum, yakına bakmak için gözlük kullanırım ama uzağı cam gibi görürüm, şu bilançoya laf edecek adama da şaşarım

2.  Alıntı Originally Posted by HilmoCeko Yazıyı Oku
    ha, kısa vadede fiyatlanır fiyatlanmaz bilemem ama orta/uzun vadede bu mızrak bu çuvala sığmaz
    Yaw siz burada yenimisiniz yoksa pazarlamacimisiniz yanlis anlamayin ha merak etti ilk defa gordum sanki sizleri burada biriniz atiyor biriniz tutuyor gibi geldide ama ben diyorum oyle degilsinuz oyle olsaniz ananiza cok soverler millette artik saygi sevgi kalmamis sovselerde bakmayin siz onlara kotu cocuklar siz iyi cocugu oynayin
     Alıntı Originally Posted by HubFund Yazıyı Oku
    Çok güzel anlattınız ağzınıza sağlık 👏

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. bu kagitlar yesil sernaye goruntusunde hareket ettiginden, para gostermezler..tipki ihlaslar, kombasan, bir iki daha sayilabilir..bunlar hokkabaz gibidirler para gosterir geri cekerler..

4. Yaw siz burada yenimisiniz yoksa pazarlamacimisiniz
    hı hı , ben pazarlamacıyım

10 yıl önce 50 bin endekste 8,5 tl ye halka arz edilip 114 bin endekste 1/4 fiyatına düşmüş kaadı pazarlıyom

ha ha haaaa

iyi pazarlarım

ha ha haaa

5. pazarlayan pazarlamış zaten, herkeşe kol gibi geçirmiş, senelerdir bekletmiş, daha neyini pazarlayacan bu kaadın yaw

6. temel, teknik, takas analizlerini yapıyoruz, kaçtan aldığımızı yazmışız, herkesin aklı var, bırakın bu ucuz lafları uşağum

7. dünyanın emeği var o çalışmalarda, hiç olmazsa emeğe saygı

8. Ilk hedef fiyat belirleyenler ? maliyet 2,22

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 173/786 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273673 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •