Sayfa 173/363 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273 ... SonSon
Arama sonucu : 2903 madde; 1,377 - 1,384 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

1.  Alıntı Originally Posted by marv Yazıyı Oku
    galip derinliği olmayan tahtaya gelmez, kademelere 100 er bin koyuo adam burası çok sığ, bedelsize gelince evet verme ihtimali var 50 bedelsiz flan mümkün ama çok bi tepki vermez okadara şirketin satılması ihtimali de kısa vadede zor gözüküyor ama 2.20 altına sarkableceğini açıkçası düşünmüyorum ama şu da var ki endeks de olası bir yükselişte en çabuk tepki verecek kaıtlardan birisi garfa
    teşekkürler, bana göre fiyatı bedava ama alan yok, gerçekten garip, tahtacı gitse herşey düzelir bence (YTD)

2. Alıcı gelince ne kadar hızlı çıkabiliyor değilmi arkadaşlar, birde kalıcı olabilse keşke yukselişler.

3.  Alıntı Originally Posted by marv Yazıyı Oku
    galip derinliği olmayan tahtaya gelmez, kademelere 100 er bin koyuo adam burası çok sığ, bedelsize gelince evet verme ihtimali var 50 bedelsiz flan mümkün ama çok bi tepki vermez okadara şirketin satılması ihtimali de kısa vadede zor gözüküyor ama 2.20 altına sarkableceğini açıkçası düşünmüyorum ama şu da var ki endeks de olası bir yükselişte en çabuk tepki verecek kaıtlardan birisi garfa
    Galip denen zat derinliği kendi yaratıyor zaten,garfaya girer girmez o ayrı konu,galip bir tahtaya girer ise ister derin olsun ister olmasın fark etmez,toplar toplar,sonra derinlik var yok sıkıntı olmaz zaten metro geldi diye 1 den alınmayan hisse 3 den 5 den kapışılıyor kimsede derinliğe bakmıyor zaten,galip herşeyini yapmış hazırlamış oluyor.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Galip denen zat derinliği kendi yaratıyor zaten,garfaya girer girmez o ayrı konu,galip bir tahtaya girer ise ister derin olsun ister olmasın fark etmez,toplar toplar,sonra derinlik var yok sıkıntı olmaz zaten metro geldi diye 1 den alınmayan hisse 3 den 5 den kapışılıyor kimsede derinliğe bakmıyor zaten,galip herşeyini yapmış hazırlamış oluyor.

Aynen bende size katılıyorum, Garfa'da 4.40 olduğu günlerde işlem hacmi çok yüksekti şimdi hacim yok gibi bazı günler 30,000 - 50,000 lira hacim oluyor komik rakamlar yani, bu sıralar yine hacim var iyi yada kötü, ayrıca galip gelse bu fiyatların 3 katını bile görebilir şahsi düşüncem ve galip gelse bu tahtaya bu tahtacının işi zor olur bence dayanamaz, baskı kuramaz, ben böyle düşünüyorum (YTD)

5.  Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku

diğer abidik gubidik yakınpazar falan hisseleri çıkarırsak garfaya gelme ihtimali 500 de 1 fena ihtimal değil

6. 2.37 lere geri gelir hiç merak etmeyin. Karakteri bozuk çünkü

7. Crdfa diğer bir faktoring şirketi temettü vermiş 0,2524 lira hissenin fiyatı 1.40 civarında, bizimki de 0,50 lira temettü verse ne olur yani 5 yıldır bunca kâr yapıyorsunuz birde küçük yatırımcıyı düşünün, yazıklar olsun.

8. Arkadaşlar inanamıyorum %2.52 yukarıda kapatmış, endeksten utandı sanırım ;)

Sayfa 173/363 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •