Sayfa 175/491 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275 ... SonSon
Arama sonucu : 3927 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1. Bir de o ne yaa arkadaş,

http://yibitasyozgat.com/

sitesine girmek istiyorsun
    KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA VE BİLGİLENDİRMESİ

bunu kabul etmedikçe siteyi gezmene müsaade etmiyor, hiçbir sitede olmayan bişey, ve kişisel bilgiler IP adresi dahil 10 yıl süreyle yedekleniyor..

Yorum. Anlıyorum ki küçük yatırımcıdan bunalmış olabilirler, böyle bir çözüm bulmuşlar, bu demek oluyor ki, önümüzdeki genel kurulda tüm sorunları kökünden çözebilirler..

ha onu da söyliyim ben KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA VE BİLGİLENDİRMESİ kabul etmedim ve siteyi de inceleyemedim..

ytd değildir

2. Bişey daha var, birkaç gündür satışa 10 lot koyan kardeş, bunu neden yapıyorsun bilemem ama hisse değer kazansın istiyorsan bundan vazgeçmende fayda var, ben zaten uygun bir fiyattan alım kolluyorum. bu tarihten itibaren genel kurula kadar bu hisse 3 lerin üzerinde işlem görür zaten ,ben 3 lerin üzerinde istikrarlı hareketlerde daha cesur alırım zaten sorun yok.. ama hissen değerlensin istiyorsan köstek değil,destek olmanda fayda var.. bugün başka bir hisseden karla ayrıldım artık yeni arayışlardayım..

bu hissenin adı benim için milyoner hisse ocak 16 da zaten yoklayacağım bu hisseyi, sende malları kaptırma önümüz bahar inşaat sektörü canlanır..

ytd değildir

3. doğru yaptınız.. yakında klinker üretimi başlar, aberler düşer, ufak ufak genel kurula doğru kipraşmalar başlarr.. borsanın geldiği yerde artık bedelsiz oyunları başlar bundan alası da yok bedelsiz konusunda...

ytd değildir

4. kalın kağıtlarada sıra geliyor.. İSBTR 25300 , 3 alıcı var satan yok... darısı yübitaşın başına..

ytd değildir

5. arkadaşlar lütfen fazla gönderi yapmayın teknik grafik paylaşın

sayfada kirlilik oluşuyor

rica ediyorum..
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

6.  Alıntı Originally Posted by besonderes Yazıyı Oku
    arkadaşlar lütfen fazla gönderi yapmayın teknik grafik paylaşın

sayfada kirlilik oluşuyor

rica ediyorum..
    valla teşekkür ederiz, bi canlılık olsun en azından

https://tr.investing.com/equities/yibitas-yozgat

tam tetikte bekliyor grafik,3500 için, bir de siz el atsanız şöyle...grafik filan...ortalık temizlensin...

ytd değildir

7. Daha ne kadar direnecek 100000 tl sermaye var hissenin durumuna bak.Sıra YBTAS a gelecek.

8. Bistte ISBTR gibi olabilecek potansiyeli en yüksek hisse YBTAS.YTD

Sayfa 175/491 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •