Sayfa 175/651 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1. 1.60 borsadan kaçan kaçana .helede yabancılar..

2. noldu gazı mı bitti

3. endeksin düşüşünden özelikle de aselsan ve diğer bir çok baba hissenin sert düşmelerinden dolayı gentaş da sert düştü...1,61 kapanış oldu...bu gün gentaş o kadar çıktı indi bir kere dahi trade yapmadım...yapsaydım güzel olurdu...ama olmadı....temeli kuvvetli olan hisseler en güvenli limanlardır...eninde sonunda ederine bir gün çıkacaktır o tür hisseler...en kötüsü endeks düşüşlerinde içi boş ve spek hisselerinde yakalanmaktır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. düşmeyen çok az hisse var dostlar...bu zerap davası tüm borsayı derinden etkiliyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Kahraman esnaflar kazandı gibi bu macerayı ky nasıl ütülür gösterdiler hayırlı olsun uzuncu olduk inşallah yanılırım

6. Nerdeyse dünkü seviyeye geri geldi. 1.64 tarihi direncin altından kapaması hoş olmadı.. Bizim gazimiz spegin işini kolaylaştırdı.

Yarın cuma hafta sonuna bakalım nasıl girecek...

Lenovo A7020a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. ben gene de halime şükrediyorum dostlar...çünkü gentaşta iken fiyat bir ara 1,55 seviyelerinde iken her gün çıkan aselsana gözüm takılmış ve bir ara niyetimi almak konusunda bozmuştum...kısa süreliğine gidip iki günde %10 kazanıp tekrardan gentaşa dönme fikri oluşmuştu...ama o sıralarda biraz daha yakından takip ettiğimde aselsanın 47 nin üzerinde fazla duramadığını ve güç kayıp ettiğini hissedip ,almaktan vazgeçtim...

alsaydım şu anda %50 den fazla zarar edecektim...şükür ki gentaşta hala kardayız...evet karda azalma oldu ama sonuçta hala kardayız...üstelik de düşen endeksten pek korkum yok...

8. Patron kalitesini gosterdi

Sent from my iPhone using hisse.net

Sayfa 175/651 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •