Sayfa 176/1005 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: Viop L

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Hayret bugün arçlk ve ereğli alıyor, garan zaten palanın topladığı tahta, o yüzden çok rahat yeşillendiriyor
    Ben kuşu oyuna sokar diye düşündüydüm demekki o tahta henüz kıvama gelmemiş. Birde dikkatimi çeken bim var üç gündür zopa yemedi
    Zaten bime bi koysa nereye indirir belli değil. BIM le tutuyor endeksi şu an resmen, bi de ereğli

2. Adana'da köprü açılışı varmış.

>>>
    17:00 Adana 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Açılış Töreni'ne Canlı Bağlantı (Cumhurbaşkanlığı Külliyesi)
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Dün bi arkadaş burda yemek tarifi yapıyoruz diye kızmıştı baktım imzasında ford yazmış, göynü olsun diye alırsın ford olursun lord yazdıydım demekki nazarım değdi. Endekisin kırmızısı birazda otomofillerden kaynaklı, otkar da feci dayak yemiş

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

4. Son zamanlarda viopta beklentilerim gerçeklemedi. Özellikle son 2 hafta. Ha zarar ettik mi hayır ama kar da edemedik. Önümüzfeki maçlara bakacağız artık. 5700 gibi bir kapanış beklentim vardı. Tavanda olabilirdi. 2 saat var. Ama robotlar iş yapmıyor.

YKB bankası fos çıktı. Robotunu öptüler.

5. Bence Yapı Kredi robotu vatandaşın üzerine oynuyordu, vatandaş ufak hisselere kaçınca ütecek adam bulamadı.

BofA robotu daha akıllı oynuyor bence. Genelde almak istediğim hisseleri alıp, satmak istediklerimi satıyordu, yeterince para ve hisse olunca iş yapıp para kazanabiliyordur.

Yerli hacimi yabancı seviyeyi belirliyor diyorlar. Herif bir fiyat kafasına koyunca onun önünde direnmek zarar ettiriyor bence.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6. Hocam bugun krdmd haziran vadeli al kapanista birazda bulunsun. Pazartesi seni ihya eder. Boa bu kagitta aksam alip sabah satiyor.

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    4700 altında 3000 değil de, 3500 e kadar hakikaten bişey yok, inanılmaz epik bi düşüş olur. Vermez ya. Vermez gibi geliyor tepki eli kulağındadır düşecekse de böyle taş gibi düşmezsin hımınaüü

Pozum yok bu arada, KOZAA pozdan saymıyorum yüklenmeye devam ediyorum

7. Pala zopalamaktan yoruldu eccuk çalı dibinde dinlenecek sonra çivili zopaylan girişecek mi ki.

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ben haziran vadeye 5650 den bi dene ceton atıcam oraya gelirse
    5668 den kapattım ben Ayasofya abi pide parası çıkmıyor lönkle, trend aşağı olunca zor iş lönkcülük

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 176/1005 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •