Sayfa 176/819 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon
Arama sonucu : 6549 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    200
    Blog Entries
    5
    Yenice kardeş ben trol falan değilim, 2012 de o zamanki fiyatla 3.02 den Mayıs sonu veya haziran başında aldığım ve 6 TL olmadan satmayacağım dediğim 6500 lot YKBNK larımı , çok az zaman sonra haziran ortasında 3.20 den acil gelişen bir durum için satmak zorunda kalan ve 50*** küsür endeksten 80 *** küsür lere endekslere 16 ayda borsanın yûkselişini ve sattığım yapıların 6.20 lere gelişini hayıflanarak seyretmiş bir gariban yatırımcıyım.Hasbel kader teknik analiz indikatör fibonacci elliot öğrendik az buçuk burada da 20-22 yıllık tecrübe ve bilgimizi aktarmaya çalışıyorum.Şu an da YKBNK var portföyde..geçmişe göre biraz daha fazla... Durumum bu.
    Eldekilerin kıymetini eldeyken bil, yittikten ve bittikten sonra zaten anlayacaksın. M.S 2001-Karya

2.  Alıntı Originally Posted by Yenice Yazıyı Oku
    bedelliyi yeni yapmış olmasına rağmen her gün % 5 % 6 düşen bir banka hissesi.

ne diye olumlu yazıyorsunuz gerçekten anlamıyorum. diğer bankalarda bedelli ihtimali olmasına rağmen neredeyse onlar kadar düşmüş. hatta bazen daha fazla düşüyor. bedelliyi daha yapmamamış olsaydı ne olurdu.
    troll kaynıyor burası. ilginç.
    Ağır ol arkadaşım
    Kentuf forumun en eskilerinden dir.
    Karya yı da tanırım..
    Pscy yine eskilerdendir
    nosferagri keza öyle..
    Bunlar kendi paralarıile alan satan insanlardır..
    Profesyonel ters manyal vermek için yazmazlar..

Esas seni ilk kez görüyorum sen kimsin?

3. Halk bank defter değeri 0,31. Komedi gibi. Hatıra niyetine bankaların diğerlerinden bugün birer lot almak lazım .

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    200
    Blog Entries
    5
     Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Babo ıhtıyarladı.
    Bir ayağı çukurda.
    Tekfen'de 5.xx'lerde silkelendi.
    Akinolu ise 15.xxx lerde verdi.

Karya ağam;
    3'ü 1$ olsun alan satan bellolsun. bea!
    kızma yaw

;)
    Kızmıyorum be yaa sadece nre demek istediğni anlamamıştım o zaman 3 ü 1 dolar olsun ?? Yani diyorsun ki dibe vursun 1.5 TL olsun ama alanı satanı belli olsun, kaos olmasın....Şimdi anladım doğru diyorsun...Önümüzü görelim hiç değilse....
    Eldekilerin kıymetini eldeyken bil, yittikten ve bittikten sonra zaten anlayacaksın. M.S 2001-Karya

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    200
    Blog Entries
    5
    Arkadaşlar düşüş fren yaptı gibi...görülen 89158 değer ile Fibonacci değerlerine ve orta vadeli trend desteğine değdi...Zaten tepki de geldi. indi çıktı debeleniyor...Bugün tepki çıkışlı kapansa da ...Yarın klasik cuma seans kapanış saatine yakın en fazla tekrar 89100-88500 lere indirme denemesi yapılr ama haftaya artık çıkış başlayacak.. Ben ülkemden o kadar da ümitsiz değilim. Birileri muhakkak bi çözüm bulacak o kadar da aptal bi millet değiliz. Hem de yeni siyasi rejim değişikliğinin ilk günlerinde Borsamızın Klasik Kara Pazartesi sendromlarıyla anılmasını-tarihe geçmesini kimse istemez...toparlanırız.

6. *hsbc, ykb için hedef fiyatını 3,22 tl'den 3,0 tl'ye indirdi
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

7. 12 sinde 29
    11 inde 37
    10 unda 29 milyon lot açığa satış..

Alıcı gelmeyeceğinden çok eminler..
    Tahtadaki alım satımların nerede ise tamamı yaz çiz şeklinde açıkcı işi..

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    200
    Blog Entries
    5
    Arkadaşlar YKBNK ve genel olarak endeks için ne olacak bu durum diye düşünenlere FİBONACCİ ZAMAN FİYAT HEDEFLERİ başlığında Sn. JAKO üstadı sık sık okumalarını tavsiye ederim. en son kendisi ile 2,3,4 Temmuzda yukarıda bahsettiğim başlıkta bilgi alışverişi yapmıştık. 340 Nolu gönderiden itibaren 344 dahil okuyun-hatta bugüne kadarkileri okuyun. ve Üstat 4 temmuzda 10 gün sürecek düşüş ve dip öngörmüştü. 4 temmuzdan itibaren sayarsak 13 Temmuz bugün Dip olabilir. Adam bilmiş biz de uyumsuzlukları görüp tahmin etmişiz ama disiplinli olup Yapı 2.52 yi gördüğü gün 4-5 temmuzda satmamışız.. (O gün 2.53 Full satış yazmıştım ama en yüksek 2.52 yi gördü zannedersem, ben de dursun bakalım fiyat iyileştirmeyeyim dedim, keşke 1 -2 kademeye tav olmasaymışız -ee Disiplin önemli) Ben jako üstadı sık sık okurum. bazen zaman sayımları tutmaz ama adam biliyor. Dalgalı deniz gibi olan BİST te bazen meşalem olmuştur kendisi buradan teşekkür ederim tekrar.

Sayfa 176/819 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •