Sayfa 176/221 İlkİlk ... 76126166174175176177178186 ... SonSon
Arama sonucu : 1766 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton

1. İçişleri bakanlığına şikayetler olmuş olup, aman dikkatli olunuz.

2. Bu fiyatlardan bu ****** çocuklarının tuvalet kağıtlarına para vermeyin.. Yazık günah, cemaşta yananlar gibi yarında burada yanacaksınız.. Kahpe döllerini çoluk çocuğunuzun nafakası ile zengin etmeyin. Spk ve cimere, şikayet edin.. Bu vatandaşlık görevidir.

3. Rizanin kagidindan kazanacak para orda kalsin demeyen perisan olur. Bu ulkede bu soyguna dur diyecek bir babayigit yok mu yahu...

4. Dostlarım, ****** dölleri bu milletin paralarını bulgarda zıkkımlanmasın.. elinde olan satsın, olmayan bulaşmasın.. dipte olan o kadar çok hisse varki oralara yatırım yapsın.. 20 günce önce 60 kuruş şimdi 2 lira yapmayın ne olur..

5. Boş boş konuşmayın... 0,63 alıp 2 den satsaydınız... ancak arkadan bakarsınız... bi de boş söylemler... ben aldım... 0,62 den... burdaki gerizekalı yorumlara kanıp sattık... sonrası hayal... ki 20k alış yapmıştım... neyse... kimseye inanmayın derim... Işık’lar aldıkça artacak bu kagit.,, ama benim cesaretim kalmadı.. çok kaybettim.. katmer, netas, vs vs...

6. ben sattım daha da cok yukseldi olsun yine buyuk para kazandım bundan
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

7. sattım kurtuldum, bir daha da bulaşmam bu ışıklar grubunun kağıdına

8. Bu kağıdı bu çıkışta KY ile beraber yükseltseler burası yazıdan geçilmez yükseliş sağlikli olurdu.İsterse 15 yapsin 24 yapsin şelale düşüşü sonu olacaktir.Kendinden başka kimse yok çünkü.Realizasyonsuz çikiş ani iniş getirir.Ama hangi gün saat saniye bir kişi bilir.... YTD

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 176/221 İlkİlk ... 76126166174175176177178186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •