Sayfa 176/460 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276 ... SonSon
Arama sonucu : 3678 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,831
    ORJINAL LINK: HTTPS://WWW.KAP.ORG.TR/Bildirim/648833

DOSYALAR:

MERKEZI KAYIT KURULUSU A.S. DUYURUSU 2018-01-03

DIL SECIMI

DIL SECIMI

TURKCE

INGILIZCE

YAPILAN ACIKLAMA DUZELTME MI? HAYIR (NO)

BILDIRIM ICERIGI

ACIKLAMALAR

ACIKLAMA

EGE PROFIL TICARET VE SANAYI A.S.’NIN (EGE PROFIL) PIMAS

PLASTIK INSAAT MALZEMELERI A.S. (PIMAS PLASTIK) ILE BIRLESIM ISLEMI BORSA

ISTANBUL``DA 29/12/2017 TARIHINDE GERCEKLESMISTIR. KURULUSUMUZ NEZDINDE KAYDI

PAYLARIN BIRLESIM ISLEMLERI, 28/12/2017 TARIHINDE PIMAS PLASTIK PAY SENEDINDE

GERCEKLESTIRILEN ALIM SATIM ISLEMLERININ TAKAS SURECI NEDENIYLE 02/01/2018

TARIHI GUN SONUNDA GERCEKLESTIRILMISTIR.

MERKEZI KAYDI

SISTEM UYGULAMASINDA BIRLESIM ORANI 1 ADET PIMAS PLASTIK KAYDI PAYINA

0,4932671198 ADET EGE PROFIL KAYDI PAYI ODENMESI SEKLINDE UYGULANMISTIR.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2. EGE PROFİL TİCARET ve SANAYİ A.Ş.'nin (Ege Profil) Pimaş Plastik İnşaat Malzemeleri A.Ş. (Pimaş Plastik) ile birleşim işlemi Borsa İstanbul'da 29/12/2017 tarihinde gerçekleşmiştir. Kuruluşumuz nezdinde kaydi payların birleşim işlemleri, 28/12/2017 tarihinde Pimaş Plastik pay senedinde gerçekleştirilen alım satım işlemlerinin takas süreci nedeniyle 02/01/2018 tarihi gün sonunda gerçekleştirilmiştir.

Merkezi Kaydi Sistem uygulamasında birleşim oranı 1 adet Pimaş Plastik kaydi payına 0,4932671198 adet Ege Profil kaydi payı ödenmesi şeklinde uygulanmıştır.

3. nazar değmesin, güzel başladık güne. yalnız benim egpro'lar pimaş maliyetimle gözüküyor, kâr sanki ikiye katlamış gibi yk yatırım düzeltmedi daha onu.

egpro'nun ikiye katladığı günleri de görürüz umarım
    dön dolaş burda durdum, yazdıklarımı uydurdum.
    yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,831
    Öğlene kadar böyle mal mal davranırsan uyuz kağıt hamal gibi seni taşıyamam 1 saatin var ya hedefe gidersin ya da bir yatırımcı kaybedersin
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Öğlene kadar böyle mal mal davranırsan uyuz kağıt hamal gibi seni taşıyamam 1 saatin var ya hedefe gidersin ya da bir yatırımcı kaybedersin
    forumu gereksiz cümlelerle rahatsız etmeyelim ki ciddi olması muhtemel gelişmeleri topic aracılığıyla kaçırmayalım. Anlayışınız için şimdiden tşk ederim.

6. sayın filozof daha karpuz kesmedik biraz daha soğusun sıcak yenmez saygılar

7. sayın filozofun değerli bilgi ve paylaşımlarını burada paylaşarak bizleri hisse hakında tercüman oldu bilgiler verdi sağol filozof arkadaşım saygılar.

8. Pimas yatirimcısı elindeki hisseleri satmadan yükseltmez. Çünkü pimastan gelenlerin maliyeti çok düşük. Yatırım tavsiyesi değildir.

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 176/460 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •